reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Ada staram się sobie mówić że to normalne, tym bardziej że mam tylozgiecie macicy i ona się musi naprostować. Zmartwiły mnie te piersi bo to dopiero początek 8 tygodnia i objawy powinny być silne a nie łagodnieć:-( ale ja jestem panikara. Jak ja to kwietnia wytrzymam
 
Ja kiedyś myślałam że oby do 12 tyg. Ale coraz częściej spotykam się że można stracić maleństwo w każdej chwili. W 12 tyg. W 16, a nawet 36. Ja staram się nie myśleć bo bym znów wpadła w depresję. Pamiętam jak w poprzedniej ciąży bałam się do 12 tyg. Potem miałam luz zaledwie do 20 tyg. I zaczęły się skurcze aż w 32 wylądowałam w szpitalu z przedwczesnym porodem. Na szczęście udało się dorwać do terminu porodu. Ja myślę że mam problemy z ciąża przez to że mam tylozgiecie i jeszcze do tego skierowane na prawą stronę. Ale jak byłam teraz na usg to już mam układ prawidłowy więc szybko mi się ustawilo.

Niunius33 bardzo mi przykro. Myślami jestem z tobą i przytulam mocno. Trzymaj się
 
Od wczoraj leze w szpitalu, mojemu dziecku przestało bic serduszko.. dzisiaj prawdopodobnie będę miała wywołane skurcze i lyzeczkowanie:( Jestem załamana.. to moje drugie poronienie..
Trzymaj się kochana [emoji17]

w57vskjog7p17owg.png
 
Od wczoraj leze w szpitalu, mojemu dziecku przestało bic serduszko.. dzisiaj prawdopodobnie będę miała wywołane skurcze i lyzeczkowanie:( Jestem załamana.. to moje drugie poronienie..
Doskonale wiem co przezywasz :( tez mam juz za sobą dwa poronienia... Niestety na pewne rzeczy nie mamy wpływu :( teraz najważniejsze żebyś doszła do siebie przede wszystkim psychicznie :( jak juz bedzie po wszystkim pomysl moze o wizycie u psychologa mi kilka wizyt bardzo pomogło. Tule Cie bardzo mocno jakbyś chciała pogadać to daj znac [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
niunius- tak bardzo mi przykro :(

Tynka- spokojnie nie stresuj się tak !!! bądź dobrej myśli , masz dwa dzieciaczki muszą mieć miejsce wiec macica się rozciąga .

Jakie ciężkie tematy poruszacie , nie wiem co bym zrobiła jak bym miała dziecko z ciężka wadą , nie mam pojęcia staram się nie myślec o takich rzeczach .

Mi mdłości powoli odpuszczają ale nie chcą całkiem zniknąć , mnie brzuch nie boli nic ,a nic od samego początku ale pewnie dlatego że to moje 3 dzieciątko i moja macica już jest pewnie wielkości arbuza hehe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ela - no wlasnie to tak z glodu sie robi, czyli jak cukier spada. To jest takie subiektywne drzenie jakby od srodka.
Ja mialam niedocukrzenie po tescie obciazenia glukoza. Minely te 2 godz, ja ciagle na czczo, poszlam do marketu i nagle czuje drzenie w srodku, zlalo mnie zimnym potem. Dobrze, że wiedzialam co to.


Niunius - :( :( :( :(


A czy czujecie bol od nacisku rosnacej macicy w pochwie lub odbycie? Ja czasem czuje i zastanawiam sie czy to fizjologiczne czy to moja obnizona macica mi robi takie atrakcje.
 
Ada staram się sobie mówić że to normalne, tym bardziej że mam tylozgiecie macicy i ona się musi naprostować. Zmartwiły mnie te piersi bo to dopiero początek 8 tygodnia i objawy powinny być silne a nie łagodnieć:-( ale ja jestem panikara. Jak ja to kwietnia wytrzymam
Spokojnie mnie tez piersi przestaly bardzo szybko bolec i wszystko wporzadku. Od niedzieli znowu otoczki sutkowe zrobily sie male i takie jakmprzed ciaza tez panikowalam a wczoraj okazalo sie ze wszystko ok dzidzia zdrowo rosnie :)
 
niunius - bardzo przykro....tyle dziewczyn stąd już nie pisze, bo potraciły dzieciątka...ech :( Ale pamiętaj, na to nie mamy wpływu. Tak się po prostu czasem zdarza...

Dziewczyny, czy Wy też dostałyście zakaz seksu do 12 tc? o_O bo ja przez to plamienie mam odradzany. Już druga lekarka tak powiedziała... no więc posucha :-( :(
 
reklama
Ja mam takie uczucie jakby coś w środku było i momentami czuje jakby naciskamy na pęcherz lub na szyjke. Ale ja mam tam taki masz masz że normalnie czuje się wyjatkowa hehe. Inna od wszystkich. Pamiętam jak po 12 tyg. Miednicy zaczęła mi się rozciagac to był ból. Jakby ktoś mnie rozrywal tam. Mam nadzieję że tym razem będzie lepiej.
A powiedzcie dziewczyny może któraś z was się orientuję jak to jest z torbieli w piersiach przy ciąży. Ja mam w każdej ale malutkie około 6 mm. I do tego teraz jeszcze znaleźli miesniaka też mały 1 cm. Nic na ten temat nie wiem i boję się czytać bo jak zwykle tylko się zdoluje.
 
Do góry