reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

No i zmiana sytuacji o 180stopni. W usg brak akcji serca płodu. Nie wychodzę nigdzie do domu jutro komisyjne usg z rana z 3 lekarzami no i raczej łyżeczkowanie
Jak łatwo się domyślić jestem wszoku bo nic na to nie wskazywało

To jest takie smutne... Trzymaj się :(
 
reklama
Hej dziewczyny. Jak u Was objawy ciążowe ? Ja miałam ogromne i nabrzmiale piersi, a dziś rano zauważyłam że duzo się zmniejszyły. Boje się ze.może być coś nie tak. Aktualnie 9tc. Czy Wam też zanikly jakieś objawy ciążowe ? Wizytę mam 14.09 a aktualnie jestemy na wczasach nad morzem i zastanawiam się czy tu nie szukać jakiegoś lekarza. To moja pierwsza długo wyczekiwana ciaza i tak bardzo się boje...
 
Hej dziewczyny. Jak u Was objawy ciążowe ? Ja miałam ogromne i nabrzmiale piersi, a dziś rano zauważyłam że duzo się zmniejszyły. Boje się ze.może być coś nie tak. Aktualnie 9tc. Czy Wam też zanikly jakieś objawy ciążowe ? Wizytę mam 14.09 a aktualnie jestemy na wczasach nad morzem i zastanawiam się czy tu nie szukać jakiegoś lekarza. To moja pierwsza długo wyczekiwana ciaza i tak bardzo się boje...

Mnie bolą piersi jednego dnia bardzo mocno, a następnego prawie w ogóle i tak na zmianę, nie wiem od czego to zależy. I jednego dnia wydają mi się większe, kolejnego mniejsze. Nie martw się na zapas, na pewno wszystko jest ok :) chyba, że masz możliwość iść do jakiegoś lekarza nad morzem, to możesz iść i będziesz spokojniejsza :)
 
Hej dziewczyny. Jak u Was objawy ciążowe ? Ja miałam ogromne i nabrzmiale piersi, a dziś rano zauważyłam że duzo się zmniejszyły. Boje się ze.może być coś nie tak. Aktualnie 9tc. Czy Wam też zanikly jakieś objawy ciążowe ? Wizytę mam 14.09 a aktualnie jestemy na wczasach nad morzem i zastanawiam się czy tu nie szukać jakiegoś lekarza. To moja pierwsza długo wyczekiwana ciaza i tak bardzo się boje...
U mnie też tak jest. Mnie za to od paru dni męczą mdłości :/
W dodatku sie przeziebilam ale juz na szczwscie przechodzi
Zostal kaszel i katar:/

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Jak u Was objawy ciążowe ? Ja miałam ogromne i nabrzmiale piersi, a dziś rano zauważyłam że duzo się zmniejszyły. Boje się ze.może być coś nie tak. Aktualnie 9tc. Czy Wam też zanikly jakieś objawy ciążowe ? Wizytę mam 14.09 a aktualnie jestemy na wczasach nad morzem i zastanawiam się czy tu nie szukać jakiegoś lekarza. To moja pierwsza długo wyczekiwana ciaza i tak bardzo się boje...
Ja już praktycznie żadnych objawów nie mam, po za większymi piersiami i rzadkimi mdlosciami to wcale nie czuję że jestem w ciąży. Wizyta we czwartek. Staram sie nie nakręcać ze coś jest nie tak. Wychodzę z założenia że co ma być to będzie i pewnych sytuacji sie nie uniknie.

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi też szybciej rośnie brzuch w 2 ciąży...jestem w 9 tyg i 4 dni, a brzuch to już w 20 tyg :)
Poprzednio piłeczkę miałam dopiero w 4 miesiącu. Przytyłam 2 kg....Ból brzucha minął, zostały mdłości i ciągły głód. Zmęczenia też coraz mniej :) Jest lepiej. 2 sierpnia byłam u gina na pierwszej wizycie i nie pamiętam kiedy miałam przyjść...
Beti to tak samo jak ja 9+4 i brzuch zdecydowanie szybciej rośnie ,robię się okrągła ;) byłam na wadze i nawet 1 kg mniej niewiem skąd bo nie wymiotuje ,czasami mnie muli ale do zniesienia, z innych objawów to chyba tyle ,cyce mam wrażliwe i sterczace ;)

Igusia dobre wiadomości
Aal nie wiem co powiedzieć, trzymaj się!!!

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
3jgxqqmzzpavznnm.png
 
reklama
Do góry