reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Dominika, aal, to ja podobnie, też we wrześniu kończę 27 i pierwsza ciąża :D I kot zamiast psa i świnki ;) W ogóle aal - super, że wychodzisz!!!

Ja mam coraz mniejsze mdłości, chyba się wybiorę dziś na króciutki spacerek, bo od tygodnia marnuję ostatnie ciepłe dni w ciemnym mieszkaniu :(

jooo_asia - mi się śnią koszmary, jak całe życie :p
 
reklama
Cześć dziewczyny mogę dołączyć ? 8 tc drugie dziecko 27 lat. Termin 16.04.2017r i mam 156 cm wzrostu i też widać mi już brzuszek ;)
 
Witaj Dominika. Fajnie ze tak szybko Wam sie udalo ☺
Lucy super ze lepiej się czujesz ☺ w takim razie milego spacerku.

Ja 4 dzien wymiotow... + to zapalenie pecherza. Ledwo zyje. Gin kazal mi duzo pic i lezec. Jutro kontrola
 
Dominika_1989, ja od 2 tygodni twierdzę, że śmierdzi coś w lodówce :) Za każdym razem czuję jakiś specyficzny zapach, a mąż nie może go zidentyfikować :)

jooo_asia, Malami88 - jesteśmy na podobnym etapie ciąży. U mnie 8tc, 3 dzień. To moja pierwsza ciąża, mam 29 lat i zdążę urodzić przed ''30'' :) Termin mam na 14.04.
 
Aal czyli dobre wieści ,lekarze uznali ,że ciąża dobrze sie rozwija?
Witam nowe mamy:)
Na tym etapie ciąży chyba sporo z nas tu jest.Ja termin z kalkulatora 15 04....
 
Aal czyli dobre wieści ,lekarze uznali ,że ciąża dobrze sie rozwija?
Witam nowe mamy:)
Na tym etapie ciąży chyba sporo z nas tu jest.Ja termin z kalkulatora 15 04....
No w końcu jesteśmy 'kwietniowe', więc w zasadzie tylko delikatna różnica w tygodniach :) Ja zrobiłam podstawowe badania, czekam na wyniki. Kolejna wizyta 12.09.
 
No i zmiana sytuacji o 180stopni. W usg brak akcji serca płodu. Nie wychodzę nigdzie do domu jutro komisyjne usg z rana z 3 lekarzami no i raczej łyżeczkowanie
Jak łatwo się domyślić jestem wszoku bo nic na to nie wskazywało
 
reklama
Do góry