reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja tez na prenatalne pójdę do rudy Śląskiej a mam blisko bo jestem z Zabrza :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

W Zabrzu spędziłam najlepsze lata mojego dotychczasowego życia :)

A dla zabawy z nudów ( już mam dość nauki) dziś sobie zrobiłam sobie ten test z obrączki na płeć dziecka - że niby w zależności od płci albo dynda po linii prostej albo w kółko. No to mi robiło na zmianę kilka ruchów tak kilka tak xD
 
reklama
I tak trzeba zrobić badanie USG między 11 a 13 tyg to wolę zrobić sobie dokładne. A poza tym jestem w 9 tyg czyli jakby nie było do miesiąca trzeba zrobic

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe, ciekawe ile prawdy wyjdzie w tych wrozbach.. Kiedys mi kolezanka wywrozyla z reki, ze bede miala 4 dzieci, tyle bym chciala miec ale czas pokaze ile wyjdzie i ile bedzie ;)

Dzisiaj jajnik mi dokucza... Wrrr
Jeszcze jutro...a. W srode wizyta i moze zobacze cos wiecej niz pecherzyk..;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
April7, jak się czujesz po tym Euthyrox? Biorę od kilku dni i wydaje mi się, że mdłości się zwiększyły, albo to taki zbieg okoliczności.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja biorę euthyrox juz ponad rok, wyniki mam bardzo dobre, wszystko sie wynormowalo ale w ciąży tym bardziej nadal muszę brac. Nigdy nie czułam się jakoś gorzej po tym leku, może u Ciebie to zbieg okoliczności ale zawsze lepiej powiadomić lekarza przy najbliższej wizycie :wink:
 
Ja biorę euthyrox juz ponad rok, wyniki mam bardzo dobre, wszystko sie wynormowalo ale w ciąży tym bardziej nadal muszę brac. Nigdy nie czułam się jakoś gorzej po tym leku, może u Ciebie to zbieg okoliczności ale zawsze lepiej powiadomić lekarza przy najbliższej wizycie :wink:

Ja euthyrox biorę już z 6 lat i czuję się dobrze. Złe samopoczucie może wynikać z tego, że miałaś bardzo wysoki poziom TSH ale najlepiej porozmawiać z lekarzem :)
 
Heeeeloł :)

Przysiadłam do komputera i w końcu Was na spokojnie nadrobiłam :)

Klaudyna92 witaj :) Super dwie kreseczki na teście :)

Pauli_ne hej :) Ja też czasami miewam podwyższoną tem ciała, albo uderzenia ciepła

Moniczek77 dobrze że już w domku jesteś, no i dobrze że w tym szpitalu porobili Ci wszystkie badania przynajmiej możesz być spokojna :) Fajnie maluszek urósł :)

Polenka90 będzie na pewno wszystko dobrze, trzeba być dobrej myśli :) U mnie odwrotnie, poprzednia ciąża mega mdłości i ciągłe bóle podbrzusza, teraz tylko mdłości delikatne i nie chce mi się jeść a no i spać mogła bym w dzień a w nocy czasami bezsenność :)

Aal kurka ale się wystraszyłam jak czytałam Twój post o tym śluzie :( ale dobrze że pojechaliście na IP i możesz być spokojna

Emcia30 Witaj, będzie dobrze :) ja poprzednią ciąże prawie non stop leżałam i powiem Ci że da się :) głowa do góry i bądź dobrej myśli. A i do 5tego miesiąca miałam mdłości, schudłam 7 kg.

Cyntia85 ja i bez wielkiego tycia nadwyrężyłam wiązadła macicy <w poprzedniej ciąży od 5tego miesiąca przytyłam 10kg, pachwiny w nocy tak mnie rwaly że nie mogłam spać, a w dzień mimo że w większości leżałam to i tak każdy krok sprawiał ból i chodziłam jak kaczka.
Super wieści z wizyty!!! :)

Ela1990 co za lekarz!!! a CO go obchodzi gdzie byłaś na pierwszej wizycie??? Pierwsze słysze żeby być zniesmaczonym że On jest drugim lekarzem. Szczerze? wiecej do niego bym nie poszła skoro zbywał Twoje pytania. Od czego on jest? No i sporo jak za wizyte... Ja płaciłam 130 zł i dla mnie to już spora kwota!

Dorota37 ja dałabym kase, ale moja mama ostatnio dała pierścionek dla chrześnicy i pieniążki :)

Angelikaa spokojnie na pewno na kolejnej wizycie zobaczysz zarodek. Może owu była później?

joo_asia Witaj :)

Ja mam wizyte 8 września, ciekawe kiedy zleci mi prenatalne badania. Dzisiaj na obiad miałam rosołek ale oczywiście nawet próbując czy dla Córy nie zagorący ledwo przełknęłam łyżeczkę. Za to frytki wchodzą mi jak najbardziej :)
 
reklama
Mojego meża babcia liczy jakoś z dat urodzenia kobiety i mężczyzny w jakim czasie powinni starać się, albo jak już się postarali to czy będzie chłopiec czy dziewczynka :)
 
Do góry