reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
U mnie byle usnac w pon,bo we wtorek jak wstane to juz gin [emoji3]

f2w33e3ksyo3aiyy.png
 
A wracając do zwolnienia to pytalam i tam ma byc adres zameldowania, mozna adres pod ktorym sie mieszka dolaczyc do zwolnienia i oni to sobie zapisuja

f2w33e3ksyo3aiyy.png
 
Ja to sie nie znam na zwolnieniach wcale...pracuje od półtora roku i nigdy na żadnym nie byłam he he. Ciekawe czy mi juz teraz gin coś zaproponuje.
 
Ja pracuje 2 lata i 5 miesięcy i tez ani razu chorobowego nie brałam. Teraz mam nadzieję iść jak najszybciej na l4, jak zwolnienia nie dostane to bede musiała iść pracować do biura a tego chciałabym uniknąć. Niestety nie mogę wykonywać moich obecnych obowiązków będąc w ciąży.
 
Hej dziewczyny.Troche się nie odzywałam bo w piątek po wizycie po tym plamieniu miałam krwawienie pojechalam na I.P zrobili badania i nie widzą przyczyny wszystko się ładnie rozwija serduszko pięknie bije żadnych śladów krwiaka czy czego kolwiek mówiłam o tym co mówiła P. Doktor ze widzi ognisko endometriozy teraz się to uspokoiło mam tylko leżeć i brać leki ... ja chyba ośiwieje. .

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny.Troche się nie odzywałam bo w piątek po wizycie po tym plamieniu miałam krwawienie pojechalam na I.P zrobili badania i nie widzą przyczyny wszystko się ładnie rozwija serduszko pięknie bije żadnych śladów krwiaka czy czego kolwiek mówiłam o tym co mówiła P. Doktor ze widzi ognisko endometriozy teraz się to uspokoiło mam tylko leżeć i brać leki ... ja chyba ośiwieje. .

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Super, ze wszystko wporzadku. Mówią, że kobieta w ciąży nie powinna się stresować, denerwować ale jak to zrobić?
 
reklama
Do góry