reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Hej hej byłam u gina w piątek, założył mi kartę ciąży, zrobił usg. Było widać niestety sam pęcherz wiec i termin porodu wyszedł poźniejszy na 28.04 a z om 22.04 :) mam nadzieje, ze uda się urodzić tego 22 kwietnia bo to akurat urodziny mojego Tomka, to bym mu prezent zrobiła :)
 
reklama
Hejo, i ja jestem na etapie leków tym bardziej ze jakoś dolegliwości zniknely
Dziewczyny czy któraś z was bierze Jod? Bo mi tu Ciotka wypisuje że mam tez brać [emoji6]

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam lęki od 8sierpnia wtedy byłam u lekarza i był pęcherzyk. Jutro mam wizytę na której dowiem się czy jest serduszko i czy dzidzia prawidłowo rośnie. Mam mega stres. Wiem że nie powinnam Ale to samo przychodzi :(



 
A ja sie zastanawiam czy jak bylam w ten piatek prywatnie i byl pecherzyk 18.9 mm i widoczne miejsce zarodkowe a teraz 26 ide na nfz to czy jest szansa ze bedzie serduszko? Myślicie ze przez 7 dni może sie to az tak zmienić? U mnie tez lekarz powiedział ze komputer liczy ze niby u mnie 7 tydzień a ten pęcherzyk wyglada na 6 ..sama juz niewiem chciałabym byc po tym pierwszym trymestrze...;( i to miejsce zarodkowe oznacza ze jest zarodek na 100 % czy to jeszcze nie jest pewne? Normalnie czuje ze zglupialam i nic juz niewiem..;(
 
U mnie bylo widac dzidzie i piekne serduszko 6w4d. Jak prcherzyk byl 6w tydz temu to teraz spokojnie powinno byc widac serduszko juz nawet

f2w33e3kacg990bn.png
 
Dziewczyny, spokojnie, nerwy nam nie pomogą :)
Ja mam lekarza za tydzien, w poniedziałek. To będzie 6t2d chyba.
Poprzednia ciąża do 5 miesiąca była bardzo spokojna, później zaczęły się schody. Duże nadciśnienie, cukrzyca i w końcu poród w 34 tygodniu.
Teraz mam obawy bo z 16 miesięcznym dzieckiem, któremu wychodzą trójki nie jest łatwo odpoczywać. I może ciąża to nie choroba ale z pewnością wymaga od nas ogromnego wysiłku więc uważajmy na siebie :)

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
GosiaSK ja tez w pierwszej ciazy mialam cukrzyce...jak to teraz wyglada u Ciebie?Chodzi mi o to ze mnie tutaj mowia ze powinnam isc na test obciazenia w 12tc.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
GosiaSK ja tez w pierwszej ciazy mialam cukrzyce...jak to teraz wyglada u Ciebie?Chodzi mi o to ze mnie tutaj mowia ze powinnam isc na test obciazenia w 12tc.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w poprzedniej ciąży miałam podejrzenie cukrzycy ciążowej, przez 3 miesiące miałam dietę, teraz też w 12 tc mam robić test obciążenia żeby wykluczyć

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry