reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Dziewczyny mam pytanie. Dzis powtarzałam betę i jest 368 czyli przyrost o 180 procent. Myślicie że to dobry wynik jak na 12 dpo? Miałam późno owu bo w 20 dniu cyklu a dziś termin miesiączki.
Widziałam gdzieś taka stronę która liczy wzrost bety i określa czy jest ok.

Mnie dzisiaj jest strasznie gorąco. [emoji91] [emoji91]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć, to i ja się do Was przyłączę. Wg Om jestem w 4t6d. To będzie moje drugie dziecko - synek ma 9 lat. Za mną również pusty pęcherzyk oraz Aniołek (17tc). U lekarza już byłam z powodu jasno kawowych plamień. Dostałam luteinę i wizytę za 3 dni. Byłam wczoraj. Spodziewałam się pęcherzyka a tu jeszcze biała kropka 2mm. Wiek ciąży wg usg 5t5d. Ja rozumiem rozbieżności później, ale na tym etapie?
Witaj :) być może za wcześnie jeszcze u Ciebie żeby zobaczyć bijące serduszko. Na pewno na kolejnej wizycie je zobaczysz :)

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny a wywalilo Wam brzuchy? Ja przez ostatni miesiac troche schudlam i cieszylam sie ze mam ladny prawie plaski brzuszek. A od poniedzialku mam jak balon... Wiem ze w drugiej ciazy moze wczesniej wyjsc ale az tak wczesnie?
 
Na bijące serduszko muszę poczekać do 16 września. Ale co tam, już i tak widziałam więcej niż się spodziewałam :)
Mi jeszcze brzucha nie wywaliło, ale jestem ciągle głodna. Jak tak dalej pójdzie to aż strach myśleć :(
 
Hej dziewczyny;) Ja również się przyłącze, to mój pierwszy raz na forum a ciąża druga. Teraz czekam na drugą dzidzie. Wg kalendarza wychodzi że jestem w 7 tyg ciąży;) Pierwszą ciąże jakoś lepiej znosiłam ale teraz mdłości całodniowe to jakaś masakra. Do tego dochodzi tęsknota za Polską..od lipca jesteśmy z mężem w Bułgarii (mąż jest w delegacji a my razem z nim;) wracamy w listopadzie...nie wiem jak do tego czasu zniosę tutejszą opiekę medyczną i brak komunikacji...Jestem ciekawa jak wygląda opieka w ciąży w innych krajach.Są tu jakieś dziewczyny mieszkające za granicą? Pozdrawiam was serdecznie;)
 
dziewczyny a wywalilo Wam brzuchy? Ja przez ostatni miesiac troche schudlam i cieszylam sie ze mam ladny prawie plaski brzuszek. A od poniedzialku mam jak balon... Wiem ze w drugiej ciazy moze wczesniej wyjsc ale az tak wczesnie?
U mnie mega brzuch jak w 4 miesiącu ciąży. Nie którzy już mnie pytają czy jestem w ciąży oczywiście kłamie ze nie, chciałabym poczekać do tego 12tyg

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny;) Ja również się przyłącze, to mój pierwszy raz na forum a ciąża druga. Teraz czekam na drugą dzidzie. Wg kalendarza wychodzi że jestem w 7 tyg ciąży;) Pierwszą ciąże jakoś lepiej znosiłam ale teraz mdłości całodniowe to jakaś masakra. Do tego dochodzi tęsknota za Polską..od lipca jesteśmy z mężem w Bułgarii (mąż jest w delegacji a my razem z nim;) wracamy w listopadzie...nie wiem jak do tego czasu zniosę tutejszą opiekę medyczną i brak komunikacji...Jestem ciekawa jak wygląda opieka w ciąży w innych krajach.Są tu jakieś dziewczyny mieszkające za granicą? Pozdrawiam was serdecznie;)
Witaj ;)

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry