reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

U mnie mega brzuch jak w 4 miesiącu ciąży. Nie którzy już mnie pytają czy jestem w ciąży oczywiście kłamie ze nie, chciałabym poczekać do tego 12tyg

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jestem w 4 tygodniu i wczoraj pytalam wlasnie czy taki brzuch to normalne, dziewczyny uspokoiły;) podobno to wzdęcia ;) ale u mnie tez widac brzuszek.. :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Hej nieśmiało powoli sie do Was kochane dopisuje Beta pozytywna 75 natomiast jestem 5 dni przed @ ... Dlatego jeszcze wstrzymuje sie żeby nie skakać z radości dodam tylko ze to moja druga ciąża... Pierwsza to było puste jajo płodowe... Zabieg 18.04. Mam nadzieje ze teraz bedzie dobrze... Jedyne co to po zabiegu endometrium 7.2 w 14dc było i tsh 6,3 przy normie do 4.2 i biorę euthyrox. Dostałam luteinę pod język. Trzymajcie kciuki żeby tym razem sie udało a ja trzymam za was
 
Hej nieśmiało powoli sie do Was kochane dopisuje Beta pozytywna 75 natomiast jestem 5 dni przed @ ... Dlatego jeszcze wstrzymuje sie żeby nie skakać z radości dodam tylko ze to moja druga ciąża... Pierwsza to było puste jajo płodowe... Zabieg 18.04. Mam nadzieje ze teraz bedzie dobrze... Jedyne co to po zabiegu endometrium 7.2 w 14dc było i tsh 6,3 przy normie do 4.2 i biorę euthyrox. Dostałam luteinę pod język. Trzymajcie kciuki żeby tym razem sie udało a ja trzymam za was
Mocne kciuki &&&&

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej nieśmiało powoli sie do Was kochane dopisuje Beta pozytywna 75 natomiast jestem 5 dni przed @ ... Dlatego jeszcze wstrzymuje sie żeby nie skakać z radości dodam tylko ze to moja druga ciąża... Pierwsza to było puste jajo płodowe... Zabieg 18.04. Mam nadzieje ze teraz bedzie dobrze... Jedyne co to po zabiegu endometrium 7.2 w 14dc było i tsh 6,3 przy normie do 4.2 i biorę euthyrox. Dostałam luteinę pod język. Trzymajcie kciuki żeby tym razem sie udało a ja trzymam za was
Trzymamy mocno!!!!! [emoji110] [emoji110]

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Shaniula - ja mieszkam w Stanach. To moja druga ciaza tu. Generalnie temat opieki medycznej tu to temat rzeka ... Ja mam to szczescie ze cala rodzina mamy prywatne ubezpieczenie oplacane przez firme meza.
W pierwszej ciazy bylam kompletnie zielona we wszystkim, zaszlam w ciaze zaraz po przyjezdzie tu. Ale wszystko bylo super jesli chodzi o opieke. Porod (mialam cc) wspominam jak pobyt w hotelu. Duza jednoosobowa sala z prywatna lazienka, pielegniarki bardzo pomocne, nawet pani psycholog mnie odwiedzila na wypadek jakbym miala jakas depresja poporodowa. W 3 dobie do domu.
Niestety moja ginekolog na emeryture przeszla.
Teraz znalazlam nowa, a raczej odbywa sie to tak ze wybierasz sobie szpital w ktorym chcesz rodzic a potem lekarza ktory tam rezyduje. Zaobaczymy :-) w 8 tyg na pierwsza wizyte dopiero umawiaja. Ja mam w poniedzialek :-)
Trzymaj sie !



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie mega brzuch jak w 4 miesiącu ciąży. Nie którzy już mnie pytają czy jestem w ciąży oczywiście kłamie ze nie, chciałabym poczekać do tego 12tyg

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie 5/6 tydzień a brzuch jak w 5 miesiącu. Nie wiem czy to dlatego że to trzecia ciąża, czy przez brak mięśni brzucha (bo po ostatniej cc nie za bardzo chciało mi się ćwiczyć..). Do połowy października będę kłamać że przytyłam bo nie chcę przed końcem pierwszego trymestru mówić o maluchu.

Ciągnie mnie blizna, troche pobolewa, mam lekkie skurcze. Nie panikuje bo w poprzedniej ciąży było tak samo chociaż lekko mnie to martwi. Wizyta u lekarza dopiero 30. Chciałabym już zobaczyć bijące serduszko.

Dzisiaj jedziemy oglądać dom. Trasa 400km... Okropnie mi się nie chce siedzieć tyle godzin w aucie ale niestety mieszkanie nie jest z gumy i nie upchnę tutaj 5ciu osób.
 
Tak daleko sie przeprowadzacie? My dostalismy propozycje przeniesienia sie do wroclawia,ale jakoś nie mozemy sie rozstac z miastem rodzinnym i szukamy domu/działki najdalej15km, albo wiekszego mieszkania tu.

f2w33e3kacg990bn.png
 
Canna - norma 4,2 to jest dla starego mezczyzny. Kazdy endo powie, ze dla kobiety starajacej sie o dziecko najlepsze jest ok. 1,5. Trzymam kciuki :)

Przyszły do mnie mdłości i zdycham... Ja to za bardzo sie stresuje ciaza i jak slysze, ze ktos gdzies poronil, to mnie leki dopadaja :( I wiem, ze niestety mdlosci wcale nie sa wyznacznikiem, ze wszystko jest ok... Dlatego lece jutro znowu na bete, bo mi ciezko przebrnac przez ten niepewny czas.
 
reklama
Hejo, i ja jestem na etapie leków tym bardziej ze jakoś dolegliwości zniknely
Dziewczyny czy któraś z was bierze Jod? Bo mi tu Ciotka wypisuje że mam tez brać [emoji6]

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry