reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Witamy nowe dziewczyny :) ja też idę jutro na pierwszą wizytę. Miałam iść w czwartek ale zwolnilo się jedno miejsce jutro. Zawsze to jeden dzien mniej stresu.
 
reklama
Allysa87, mi z om także termin wychodzi na 22.04 i mam też dwulatka w domu szalonego :) Właśnie czekam na wizytę, ale prędzej niż o 18 nie wejdę... Mam nadzieję że będzie już coś widać :)

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam właśnie badanie. Niestety ale nie obejdzie się bez zabiegu. Ciąża owszem młodsza bo pecherzyk wskazuje na 7t4d a powinno być 9t0d. Ale nie rozwinął się w niej zarodek Jest Puste jajo płodowe. Pobrali krew (chyba ze 3 litry) w tym również beta. Lada chwila powinnam zacząć krwawic bo na USG widać już było jak coś tam się złuszcza.
Dziękuję Wam za wsparcie. Niestety nie jest mi dane być mamą2raz [emoji17] nie mam już łez... I będzie mi ciężko zdecydować się czy chcę nią być. Mam zdrowego ośmiolatka w domu więc jest co robić :)
Niestety to nie koniec moich problemów bo niestety ale jak wrócę po zwolnieniu (które już trwa miesiąc)do pracy to dostanę wypowiedzenie. Eh szkoda gadać.
Kochana tak mi przykro :-(
Właśnie zastanawiałam się czemu nie widać Cię u marcówek, zaczęłam zaglądać na kwiecień i patrzę jesteś. Trzymaj się, życzę Ci dużo zdrowia i spokoju <3
 
Allysa87, mi z om także termin wychodzi na 22.04 i mam też dwulatka w domu szalonego :) Właśnie czekam na wizytę, ale prędzej niż o 18 nie wejdę... Mam nadzieję że będzie już coś widać :)

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
To daj znać koniecznie co i jak czy widać już serduszko. Ja się nie nastawiam bo wydaje mi się wcześnie ale obym się myliła.
 
Słuchajcie nie wiem co zrobić bo pracuje w takiej pracy ze ciągle jestem na nogach, często w biegu i po 10 godzin. Mecze się jak diabli i brzuch mnie boli po takiej pracy czy jest szansa na to ze na pierwszej wizycie mogę dostać zwolnienie? Boję się żebym się nie przeforsowala. A druga rzecz nie wiem jak powiedzieć o ciąży w pracy bo oni są tam do tego sceptycznie nastawieni. Jedna dziewczyna jakiś czas temu poszła na zwolnienie to komentarzy było jakby zrobiła nie wiem jak straszna rzecz. Nie wiem czemu ale strasznie mnie to stresuje, wręcz nie wiem jakich słów użyć. Pracuje tam pol roku. Jak Wy to zalatwilyscie? Czuję się trochę z tym jak sierota ale cóż. .. mam nadzieje ze rozumiecie.
 
Cześć dziewczyny! :biggrin2:
Chcialabym jedną nogą do Was dołączyć ;)
Ja zaczęłam 10 tc, termin mam na 27.03.2017 r. ale owulka była później i może się okazać że termin będzie w kwietniu ;)
Fasolka pięknie rośnie, mam mdłości i mega zachcianki szczególnie na śledzie i ogórki kiszone :-)
Jestem na zwolnieniu, ale ze względu na stres i dźwiganie w pracy a nie to że muszę leżeć więc mogę latać po mieście i robić zakupy :-D Adres też podałam zameldowania...
Pozdrawiam Wszystkie <3

Ps. Mam 26 lat, to moja pierwsza ciąża i prawie dwa lata staraliśmy się o okruszka :-)
 
To jest w interesie pacjenta podać prawidłowe dane. Kazdy robi na własne ryzyko ;)

Ja zdycham... Jestem slaba, niedobrze mi. Masakra. Do tego wnosilam dwulatka 13 kg na 4 piętro i mnie brzuch ciagnie.

April - to zalezy od lekarza chyba... Z synkiem mialam pozna owulacje, ale termin wyliczony z OM.

Cyntia bardzo dziękuję za info, może i mnie tak policzy, bo prawdę mówiąc niewiadomo kiedy tak naprawdę doszło do zaplodnienia nawet jeśli USG oblicza swoj termin.
 
reklama
Do góry