reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Ja tez pracuje w gastronomii po 12 godzin dziennie. Jestem w 7 tc i tez boje sie ze sie przeforsuje. Jednak mam umowe na pol etatu(!) mimo tego że pracuje na cały. Czekam narazie aż dostane umowe na cały etat i mam nadzieje że nastąpi to niedługo.. po za tym potrzebuje teraz duuużo czasu ponieważ planuje swój ślub ^^
 
Allysa87- czy po macierzyńskim chcesz wracać do tej samej pracy? jeśli nie, to powiedz i olej co pomyślą. Jeśli masz pracę fizyczną to możesz poprosić lekarza o zwolnienie, a jako powód podać to co nam i myśle, że gin nie będzie robił problemów.
.
Raczej tam nie wrócę.
 
Ostatnia edycja:
A ile razy dziennie bierzesz luteine ? Dopochwowo czy normalna bo ja dopochwowo 2 razy dziennie i duphaston 3 razy dziennie.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja biorę luteinę dopochwowo 2x dziennie i mam bardzo rzadko bóle brzucha, oprócz tego mdłości, wstręt do jedzenia, a ból piersi znacznie mniejszy niż na początku :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Słuchajcie nie wiem co zrobić bo pracuje w takiej pracy ze ciągle jestem na nogach, często w biegu i po 10 godzin. Mecze się jak diabli i brzuch mnie boli po takiej pracy czy jest szansa na to ze na pierwszej wizycie mogę dostać zwolnienie? Boję się żebym się nie przeforsowala. A druga rzecz nie wiem jak powiedzieć o ciąży w pracy bo oni są tam do tego sceptycznie nastawieni. Jedna dziewczyna jakiś czas temu poszła na zwolnienie to komentarzy było jakby zrobiła nie wiem jak straszna rzecz. Nie wiem czemu ale strasznie mnie to stresuje, wręcz nie wiem jakich słów użyć. Pracuje tam pol roku. Jak Wy to zalatwilyscie? Czuję się trochę z tym jak sierota ale cóż. .. mam nadzieje ze rozumiecie.
Mam identyczna pracę, na pierwszej wizycie od razu dostałam zwolnienie jak tylko lekarz zapytał gdzie pracuje i jakie są warunki. Nie martw sie w ogóle komentarzami bo tu chodzi o Ciebie i Twoje dziecko, a ludzie i tak będą gadac [emoji6] lepiej żebyś spokojnie bez stresu odpoczywała w domku niż się zamartwiala czy po 10h latania na nogach myślała czy z dzieckiem wszystko dobrze i dlaczego brzuch Cię boli.

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja odkąd zaczęłam brać 2 razy dziennie magnez to zero bólów brzucha a miałam dość mocne.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie. Ja też biorę dwa razy dziennie magnez - tak mam na ulotce. Różne magnezy różne dawki. Minęły mi bóle brzucha, chyba że naprawdę przegne[emoji39] [emoji39]

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry