reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Witam nowe Kwietniówki :D

Dorota a co na to lekarz?
Nati/Misio kiedy idziesz do lekarza?
Ja jutro mam i alergologa i ginekologa. Mam nadzieję że dowiem się już coś konkretniejszego...
 
Wizytę mam dopiero w czwartek o 21:00. Lekarz kazał mi jeszcze za 2dni powtórzyć hcg powiedział ze czasem tak może się zdarzyć i to nic złego nie oznacza. A czasem niestety może to świadczyć o ciąży biochemicznej ..
Także trzymajcie kciuki za następne badania!!
 
Trzymam kciuki, żeby było dobrze. Nie denerwuj się na zapas. :-)
Dziekuje, No właśnie nie wiem czemu ale jakoś się nie denerwuje.. sama nie wiem dlaczego.. czy dlatego ze juz mam jednego malucha czy może w głębi serca czuje ze będzie dobrze czy to ze zdrowy rozsądek podpowiada ze jak coś ma być nie tak z dzieckiem to lepiej na tym etapie niż później..
Chociaż oczywiście sercem jestem przy tym ze wszystko będzie dobrze.
 
Witam i Ja.
  • Z obliczen termin wypada na 9 kwietnia.
  • Wizyta u lekarza dopiero 7 wrzesnia... Troche dlugo ...
  • Brak mdlosci, nic nie boli
  • Tylko brzuch mam jakis taki duuuzy ...
 
reklama
Do góry