reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja sie wpisze też po 30.08 po nastepnej wizycie jak cos[emoji3]


f2w33e3kacg990bn.png
 
reklama
Ale tu ruch!! Macie jakieś sposoby na duszności? Do tego mam mdłości, zmęczenie, kłucia przy noszeniu cięższych rzeczy, upławy i odrzut od smażonego. Czuję się jak stara baba, ciągle sapię, nieprzespane dwie ostatnie noce, mimo to bardzo szczęśliwa
 
Dziewczyny macie rację, nie ma co sie nakręcać i ciągle zastanawiać czy z naszymi maluszkami w brzuszku okej.

Ja sie boję kajaków i rowerów wodnych w sumie przez to że zaraz mi się wydaje że wpadne do wody (wiem że z kajakiem to ciężka sprawa żeby tak sobie wpaść ).
Jak już nazbiera sie nas stała grupa zawsze możemy przejść na prywatny wątek gdzie inne osoby zewnątrz nie będą miały wstępu

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie boje tylko,ze kajak zrobi lup i ja pod woda. Moja kol z chlopakiem utopila kajak na srodku jeziora heh ja wole nie ryzykowac narazie [emoji3]

f2w33e3kacg990bn.png
 
jutro (dziś, bo już pierwsza) idę na usg.. póki co prywatnie bo już nie wytrzymałam. Trzymajcie kciuki proszę... liczę na serduszko już :)
napiszę zaraz po. mam nadzieję, że uśmiechniętą wiadomość
Jestem w takiej samej sytuacji :) wizyta na 15 :)
Który u ciebie tydzień??
Trzymam kciuki [emoji4][emoji4][emoji4]



 
reklama
Do góry