reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja sie boje jakos wejsc do kajaku

f2w33e3kacg990bn.png
 
reklama
A ja sie zastanawiam czy jak bylam w ten piatek prywatnie i byl pecherzyk 18.9 mm i widoczne miejsce zarodkowe a teraz 26 ide na nfz to czy jest szansa ze bedzie serduszko? Myślicie ze przez 7 dni może sie to az tak zmienić? U mnie tez lekarz powiedział ze komputer liczy ze niby u mnie 7 tydzień a ten pęcherzyk wyglada na 6 ..sama juz niewiem chciałabym byc po tym pierwszym trymestrze...;( i to miejsce zarodkowe oznacza ze jest zarodek na 100 % czy to jeszcze nie jest pewne? Normalnie czuje ze zglupialam i nic juz niewiem..;(
U mnie przez 5 dni różnicy było widać już zarodek i serduszko
 
Super dziewczyny ze więcej nas jest w optymistycznym nastroju :) ja w sobote byłam na kajakach rekreacyjnie ale tak rekreacyjnie ze to az smieszne :D bo po prostu siedzialam w kajaku, nawet ani razu wioslem nje machnelam :D ale bylo super, śliczna pogoda, spokojny spływ (wolny nurt, szeroki kajak typowo dla laikow), mąż fajne zakola robił :) ciesze sie że pojechałam :)
No jak nie wiosłowałaś to tym bardziej sie podobało;) ja też lubię kajaki ale dawno nie byliśmy :/

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rowerki też są spoko :D
A kajaka też się bałam za pierwszym razem ale te turystyczne są tak szerokie i tak zbudowane że nie ma szans na zwykłej rzece czy jeziorze się na nich wywalić są mega łatwe w obsłudze :) polecam spróbować przy okazji bo jest zaskakująco łatwo i przyjemnie :) my z mężem wolimy je od Rowerka przez to że można w szybszym tempie więcej przepłynąć po jeziorze i dzięki temu jest ciekawiej :) wiadomo że różne rzeczy różnym ludziom sprawiają większą frajde ale zachęcam do spróbowania kajaków bo są bardzo łatwe i lekkie :)

A nie wiosłowałam pierwszy raz i mówiąc szczerze właśnie mniej mnie to cieszyło przez to :p bo nie jestem typem "leżę i pachnę, niech mnie niosą w lektyce" :D wolałabym wiosłować ale mąż się uparł że nie no to ok :D
 
Nie zaglądałam tu kilka dni a tu takie zmiany. Fajnie ze jest nas dużo.
Ja po usg wkoncu zobaczyłam serduszko i zarodek chodź kilka dni wcześniej był tylko duży pecherzyk a teraz zarodek miał 7.5 m m i pecherzyk 2 cm. Był to 6.tydzien 5 dzień. Dziś mam 7 tydzień 1 dzień. Termin ok 14 kwietnia. Ale i tak w mojej głowie taki strach ze może być coś nie tak. Tymnardziej ze juz mnie tak piersi nie bolą nie boli brzuch (biorę luteine ) mam paranoję. Chodz staram się myśleć pozytywnie.
 
Taaak! Kiedyś balam sie kajaków, a teraz to rowery wodne sa za wolne hehe fakne uczucie jest, bo tak fajnie kolyszse na wodzie. A w parze przy tym moze byc fajna zabawa;) Takze swietnie Cis rozumiem;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Mamusie zaczęłam robić naszą listę. Myślę, żeby była bardziej czytelna niech nie będzie tam komentarzy. Piszecie do mnie na priv to będę ją na bieżąco uzupełniać:-)


Nick:
Imię:
Lat:
Mieszkam w:
Termin porodu:
 
Ja się wpisze jak za półtora tygodnia mi gin coś bliżej powie z usg :) i raczej sobie odpuszczę imię i miasto w tej liście bo jednak lubię anonimowość w takich kwestiach :D
 
reklama
Do góry