reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Dziewczyny powodzenia ;)

Przede mna dzisiaj trudna rozmowa z moją szefową :/ umowę i tak mam tylko do końca maja i w takiej sytuacji napewno mi jej nie przedłużą. Nie wiem czy chodzić do pracy czy starać sie jak najszybciej o l4. Zobaczymy co doktor powie za tydzień na wizycie.
 
reklama
Dziewczyny powodzenia ;)

Przede mna dzisiaj trudna rozmowa z moją szefową :/ umowę i tak mam tylko do końca maja i w takiej sytuacji napewno mi jej nie przedłużą. Nie wiem czy chodzić do pracy czy starać sie jak najszybciej o l4. Zobaczymy co doktor powie za tydzień na wizycie.
U... Masz pewnosc ze nie przedłuża? U mnie sytuacja jest klarowna, imowa do lipca, umowa przedłużona zapewniona, od razu sami kazali isc na l4..(praca w gastronomii, trochę hardkorowe warunki). Powodzenia, moze nie bedzie tak zle!

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
U... Masz pewnosc ze nie przedłuża? U mnie sytuacja jest klarowna, imowa do lipca, umowa przedłużona zapewniona, od razu sami kazali isc na l4..(praca w gastronomii, trochę hardkorowe warunki). Powodzenia, moze nie bedzie tak zle!

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Wiem bo firma niestety sie kończy i już w tym roku było ciężko. Co w takiej sytuacji zus placi urlop macierzynski?
 
Ja sie boje tylko,ze kajak zrobi lup i ja pod woda. Moja kol z chlopakiem utopila kajak na srodku jeziora heh ja wole nie ryzykowac narazie [emoji3]

f2w33e3kacg990bn.png
To ja nie wiem jak oni to zrobiłi no chyba że mieli mniej turystyczny kajak. Ostatnio szwagier stanął w kajaku i się gibał na prawo lewo i nie udało mu się wywrócić kajaka prędzej sam mało nie wpadł do wody a kajak był stabilny.
jutro (dziś, bo już pierwsza) idę na usg.. póki co prywatnie bo już nie wytrzymałam. Trzymajcie kciuki proszę... liczę na serduszko już :)
napiszę zaraz po. mam nadzieję, że uśmiechniętą wiadomość
Trzymam kciuki ale nie nastawiaj się na za dużo bo czasem trzeba poczekać trochę i żebyś się nie stresowała :)
 
Dziewczyny powodzenia ;)

Przede mna dzisiaj trudna rozmowa z moją szefową :/ umowę i tak mam tylko do końca maja i w takiej sytuacji napewno mi jej nie przedłużą. Nie wiem czy chodzić do pracy czy starać sie jak najszybciej o l4. Zobaczymy co doktor powie za tydzień na wizycie.
Spokojnie, musisz się dokładnie dowiedzieć bo wydaje mi się że od czasu porodu do wygaśnięcia umowy płaci Ci macierzyński od pracodawcy a później z panstwa staraj się o 'kosinkowe"

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry