reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Alcarin - będzie dobrze :) Ja miałam takie brazowawe plamienia 5 tyg (pierwsze 2,5 tyg dzień w dzien, a potem juz mniej, co któryś dzień). Najgorsze sa zywoczerwone. Będzie dobrze :) Dobrze, ze pojechalas :) Super, ze jest serduszko :)

Ja jutro jade 270 km pociagiem i się teraz zastanawiam czy dobrze robie...
Dasz rade, przejedziesz pociągiem i na pewno nic się nie wydarzy w tym czasie. My jednak jedziemy autem, zrobimy sobie mały spacer po starówce bo pogoda dzisiaj cudowna, w końcu lato wróciło

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny nie bójcie sie tak tych podróży...ja lecialam tydzień temu samolotem choc na początku tez od zmysłów odchodzilam bo co niektórzy mi nagadali ze od zmiany ciśnienia sie krwawi...polecialam jest dobrze. Grunt to pozytywne myślenie.
 
Dziewczyny nie bójcie sie tak tych podróży...ja lecialam tydzień temu samolotem choc na początku tez od zmysłów odchodzilam bo co niektórzy mi nagadali ze od zmiany ciśnienia sie krwawi...polecialam jest dobrze. Grunt to pozytywne myślenie.
ja sie nie boje. Dlaczego akurat po czy w trakcie podrozy mialoby mi sie cos stac? Wiekszosc przespie, tyle ze w niewygodnej pozycji...
 
Cześć, to i ja się do Was przyłączę. Wg Om jestem w 4t6d. To będzie moje drugie dziecko - synek ma 9 lat. Za mną również pusty pęcherzyk oraz Aniołek (17tc). U lekarza już byłam z powodu jasno kawowych plamień. Dostałam luteinę i wizytę za 3 dni. Byłam wczoraj. Spodziewałam się pęcherzyka a tu jeszcze biała kropka 2mm. Wiek ciąży wg usg 5t5d. Ja rozumiem rozbieżności później, ale na tym etapie?
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Dzis powtarzałam betę i jest 368 czyli przyrost o 180 procent. Myślicie że to dobry wynik jak na 12 dpo? Miałam późno owu bo w 20 dniu cyklu a dziś termin miesiączki.
 
Do góry