reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Alcarin będzie dobrze[emoji3]
Mnie w sumie caly czas prawy jajnik boli i czasami tak jak na @ ale to taki chwilowy ból. Mam nadzieje ze to nic złego
 
reklama
Alcarin - będzie dobrze :) Ja miałam takie brazowawe plamienia 5 tyg (pierwsze 2,5 tyg dzień w dzien, a potem juz mniej, co któryś dzień). Najgorsze sa zywoczerwone. Będzie dobrze :) Dobrze, ze pojechalas :) Super, ze jest serduszko :)

Ja jutro jade 270 km pociagiem i się teraz zastanawiam czy dobrze robie...
 
Tez tak macie że jak więcej pochodzicie to brzuch pobolewa? Jutro mąż zaprasza na kolację jeszcze wymyślił sobie jechać pociągiem (no dobra tylko 12km) no ale do restauracji chce iść spacerkiem. Trochę się tego obawiam, bo jak Więcej pochodzę to boli brzucho, a od wieczora przeszło i mimo że pochodzilam trochę z cora to już nie boli [emoji57]

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie boli jak duzo chodze albo jak przez bardzo dlugi czas siedze w takiej samej pozycji ;)
 
reklama
Do góry