reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Hej!

Dla mnie płeć nie ma żadnego znaczenia, oby było zdrowe. Na badaniach prenatalnych pani dr powiedziała, że wie na 99% kto tam mieszka, ale nie chciałam wiedzieć. Trzymam się tego co mówi mój lekarz, że najbardziej wiarygodne jest określenie płci ok 20 tyg.
Czy któraś z Was potrafi mi wyjaśnić, czemu miałam kontrolę z ZUS- u skoro na zwolnieniu nie mam napisane, że mam leżeć.....?:/Byłam w takim szoku, że nie spytałam o to sama pana, który mnie kontrolował.
Mialas w domu kontrole? Jak wygladala? Z tymi kontrolami to ostro teraz sie wzieli podobno.... Ale co kobieta w ciazy oszuka ze jest w ciąży? Nie rozumiem....

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Witamy klosik

Ja dziś jestem zombie chyba ta pogoda potęguje, nie mam mocy a tak chce mi się świeżo upieczonego schabu że muszę się doczołgać do kuchni :D
wczoraj pochodziłam sobie po sklepach z małymi ślicznymi ubrankami :D ale dużo śliczności, tylko czasami z cenami to ostro przeginają ... 59 zł za pajaca i to zwykłego, chyba wypadłam z obiegu :/
 
Hih no też się obawiałam, że pan będzie patrzył czy mam brzuch;P
Musiałam podpisać oświadczenie wyjaśniające gdzie byłam dn.27 bo pan juz raz pocałował klamkę...Napisałam, że na zakupach spożywczych i podpisałam dzisiejszą kontrolę...
PS>
Jak się ustawia te suwaczki bo stara na tym forum jestem a nie wiem;/
 
reklama
Hih no też się obawiałam, że pan będzie patrzył czy mam brzuch;P
Musiałam podpisać oświadczenie wyjaśniające gdzie byłam dn.27 bo pan juz raz pocałował klamkę...Napisałam, że na zakupach spożywczych i podpisałam dzisiejszą kontrolę...
PS>
Jak się ustawia te suwaczki bo stara na tym forum jestem a nie wiem;/
Masakra z ta kontrolą :/ zglupieli na maksa.

ckai9jcgs36qh1uk.png
 
Do góry