reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

:) ja z synem nie miałam na kiszoną
Ja czuję że kobietka, jakoś nie wierzę w przesądy pokarmowe ;), w poprzedniej wróżono mi córkę bo nie jadłam mięsa a mam syna, teraz jem i czuje że kobietka.
Ciągła ochota na kiszone to podobno niedobór witaminy C
 
reklama
Ja właśnie chyba tez nie wierze choc czesto sie sprawdza..
Ale czekam na potwierdzenie lekarza i nie sugeruje się zachciankami bo czasami to ciezko byloby okreslic co to wgl moze znaczyc; p

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Ja też nie wierzę w przesądy...żadne ani wygląd ani wygląd brzuszka , bo to indywidualna sprawa kobiety :) u mnie się akurat tak złożyło ,że jadłam kiszone i był chłopiec ,przy drugim jadłam owoce i słodycze i też chłop ;) Jeśli będzie 3 chłopek to teściu będzie mi musiał jakąś prowizję odpalić za przekazywanie nazwiska ;)) heh
 
Laski, zle robiecie z ta grupa. Grupa nie będzie dostepna na tel.. i z grupa jest dosc ciezko technicznie.

Bysmy mialy watek prywatny trzeba napisac do jednej z glownych administratorek i to ona utworzy. Mam napisac? Bede musiala podac namiary na moderatorki.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry