reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Dziewczyny jutro o 11:30 mam mieć USG prenatalne i straaaasznie się boję... Oby wszystko było dobrze...
Nie martw się na zapas, trzymam kciuki,badanie jest bardzo przyjemne ,sama radość patrzeć jak maleństwo sobie bryka w naszym brzuszku [emoji6]

Rene również trzymam kciuki !!!


 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny! Ale ciężko Was nadrobić [emoji23] U mnie dzień jak co dzień. Chociaż jestem z siebie dumna, bo zrobiłam sobie dzisiaj małe spa w domu, w kooońcu miałam siłę [emoji3][emoji3] I zauważyłam, że jak biorę probiotyk (w moim przypadku lacidofil) to nie mam mdłości i ogólnie lepiej się czuję :O Oby jutro było tak samo, bo znając życie wykrakam i jutro będę się czołgać [emoji23] Trzymam kciuki za jutrzejsze badania!! [emoji9] Moje za tydzień, już coraz bliżej [emoji134]

ckai43r886icswaj.png
 
Też trzymam kciuki za jutrzejsze badania. Moje za 2 tygodnie :) A dziś z okazji skończenia 10 tygodnia przestałam się mieścić w moje największe spodnie. A myślałam, że z ciążowymi jeszcze poczekam ze 2 miesiące ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
No już najwyższa pora! :) Mnie tak wywaliło, że szoook [emoji87] I dobrze, niech rośnie hihi :D

ckai43r886icswaj.png
 
Ja jeszcze w materiałowe bez problemu się mieszczę :) z jeansami trochę gorzej - tzn zapinam się ale niestety brzuch mnie potem boli więc juz zrezygnowałam. Dziewczyny, trzymam kciuki za jutrzejsze badania prenatalne - ja swoje mam w środę po południu.
Nie chce mi się już chodzić do pracy...ciężko mi wstawać...brakuje mi energii ale póki co pracować muszę... a najlepiej jakbym pracowała do końca roku - mam nadzieję, ze dam radę :)
 
No to gratuluję dziewczynki! To, chyba pierwsza znana plec u, nas??
Milo sie czyta kiedy mamusie szczesliwe po wizytach!!
Za badania prenatalne moooocno trzymam kciuki!!!!!! I mam nadzieje, ze jutro tez beda same dobre wiesci!;)
Ja jutro (dzisiaj :p) odbieram wyniki i w srode do lekarza tez juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze fasolke hihi
Co do puzzli tez kupilam dwie paki po 1000 bo to prawie jak za darmo; p kocham puzzle a teraz trzeba korzystac z czasu;)
No j dzisiaj pierwszy raz zgrzeszyłam i zjadlam paczke laysow... Tak mi smakowały... [emoji20] ale zaraz mialam takie mdłości ze mnie pokaralo; p


Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Witajcie mamusie. Trzymam kciuki za wizyty. Będzie dobrze. Gratuluję juz tych które się odbyły. Od razu humor lepszy jak takie wieści.
Ja dziś odbieram wyniki krzywej cukrowej po południu. Co będzie to będzie. Staram się poukładać to wszystko w głowie. Dziś rano tak jakby na pożegnanie zjadłam kanapeczki z miodem.
Jade zaraz na zakupy trochę się odstresowac. Kupię coś Julce a może i mi coś wpadnie, zobaczymy.
Miłego dnia dziewczyny.

oar83e3kwb829h8w.png

zem3df9hb2pkv46d.png
 
Witajcie.
Trzymam kciuki za wizyty będzie dobrze musi być :)
Ja mam jutro wizytę i to na 18 do tej godziny chyba padne na zawal.
Aga super ze wszystko ok ciesze się :)

Jo Asia a może to ten 12 tydzień i wszystko mija :)

Mam pytanko czy jak np. Kichacie to tez czasem potem Was ciągną więzadła?


 
reklama
Rene1985 i April7 trzymam mocno kciuki, będzie dobrze :-D zobaczycie wasze maluszki, ekscytujące...
Czekamy na wieści i fotki!!!
Ja za niecały tydzień zobaczę mojego bobasa a prenatalne dopiero za dwa tygodnie...

Ada ja też tak mam jak kicham ale wydaję mi się że u mnie to są jajniki które ciągną
 
Do góry