reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Co do seksu to w ciąży z corka mieliśmy totalny zakaz i teraz w sumie nikt nam nie zakazał ale jakos sami doszliśmy do wniosku ze lepiej nie ryzykować


0d1yrjjgdubgvxu4.png

w5wqio4py03s1fij.png
 
reklama
Tak czytam i u mnie wręcz na odwrot.. Mam taka ochote na seks.. Przed ciąża nie narzekałam, ale teraz wszystko sie spotęgowało włącznie z odczuciami... Zabawiamy sie w różny sposob, pozwalamy sobie na seks ale delikatny.. No i na razie nic sie nie dzieje a moja doktor powiedziała ze jesli nic sie nie dzieje to ssks nie zagraza dziecku, wiec smialo korzystac ...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Hej dziewczyny, wpadłam tylko, żeby się pożegnać. Dziś byłam na badaniu - serduszko mojego dziecka nie bije już od tygodnia. Czekam na poronienie samoistne do niedzieli, jak nie będzie, to w poniedziałek na łyżeczkowanie. Życzę Wam spokojnych ciąż i mam nadzieję, że jestem już ostatnia...
 
Hej dziewczyny, wpadłam tylko, żeby się pożegnać. Dziś byłam na badaniu - serduszko mojego dziecka nie bije już od tygodnia. Czekam na poronienie samoistne do niedzieli, jak nie będzie, to w poniedziałek na łyżeczkowanie. Życzę Wam spokojnych ciąż i mam nadzieję, że jestem już ostatnia...

Trzymaj sie cieplutko :*


0d1yrjjgdubgvxu4.png

w5wqio4py03s1fij.png
 
Hej dziewczyny, wpadłam tylko, żeby się pożegnać. Dziś byłam na badaniu - serduszko mojego dziecka nie bije już od tygodnia. Czekam na poronienie samoistne do niedzieli, jak nie będzie, to w poniedziałek na łyżeczkowanie. Życzę Wam spokojnych ciąż i mam nadzieję, że jestem już ostatnia...
O jeju :( już myślałam że nie będzie takich przykrych informacji:( trzymaj się Kochana...
 
Hej dziewczyny, wpadłam tylko, żeby się pożegnać. Dziś byłam na badaniu - serduszko mojego dziecka nie bije już od tygodnia. Czekam na poronienie samoistne do niedzieli, jak nie będzie, to w poniedziałek na łyżeczkowanie. Życzę Wam spokojnych ciąż i mam nadzieję, że jestem już ostatnia...
Lucy ktory to był tydzień? :(
 
Hej dziewczyny, wpadłam tylko, żeby się pożegnać. Dziś byłam na badaniu - serduszko mojego dziecka nie bije już od tygodnia. Czekam na poronienie samoistne do niedzieli, jak nie będzie, to w poniedziałek na łyżeczkowanie. Życzę Wam spokojnych ciąż i mam nadzieję, że jestem już ostatnia...
Bardzo mi przykro trzymaj się mocno!!!

w4sq3e3kik2w4ckd.png
 
reklama
April, prawie 9ty. Niestety. Dziś miałabym 10tc1d. Ciężko mi wyrazić słowami, jak się czuję. Po prostu mam nadzieję, że już żadnej z Was to nie spotka.
 
Do góry