reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Dziala [emoji847]


uwo9yx8danzxt9q9.png
 
reklama
super ,ale już duże jest Twoje maleństwo , ja idę w piątek na kontrolę a w pon genetyczne i będę w 12+ 5 wiec ciekawe ile moje bobo urosło[emoji6]
ja mam synka 3 latka małego urwiska a Ty ? pytam bo nie widzę na tel suwaczka [emoji6]

co do cery to mam super jak w pierwszej ciąży i paznokcie.

z pamięcią jest tylko gorzej,głowę mam w chmurach [emoji6]


Ja mam corcie 3 lata i 3 miesiace
 
Witam dziewczyny! Wstalam dzisiaj na badania! Nie bylo wiekszego problemu zjadlam troche pozniej wczoraj wieczorem i tak glod az nie doskwiera :) przede mna kilka osob, szybko idzie :)
Gratuluje udanych wizyt i wspanialych duzych fasolek!!!!;)
Co do cery, ja nigdy nie mialam problemow i na razie to sie nie zmienilo.. Raz na jakis czas wysloczyl mi jeden dwa pryszczd i tyle. Jedyne to strasznie przetłuszczają mi sie wlosy... Rano umyte a wieczorem juz masakra..

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Dzień doberek. Ależ ja miałam dzisiaj noc.... Najpierw mała dała popalić. 5 latka i co moc krzyczy po mnie bo śnią jej się niedobre sny. Nie wiem ile w tym prawdy a ile wymuszenie bym z nią spała. Ona strasznie nie lubi spać sama. Ciagle się że mną kłóci że ja mam tatę i mogę się do niego przytulić a ona nie ma nikogo. Po takich słowach zrobiło mi się jej żal i ustalilam że 2 razy w tyg. Z nią będę spała ale to nie wiele daje. Już jestem zmęczona tym wstawaniem.
Do tego wszystkiego jeszcze miałam fatalne sny. Najpierw że rodzilam. Normalnie poród mi się śnił że mama mi go odbierala. po jakimś czasie zobaczyłam w pokoju dziecko duże zawodnikiem w kocyki i gadajqce ze mną.... Obudziłam się. Gdy zasnelam ponownie śniło mi się że przyjechała do mas siostra mojej mamy miala sine usta i dawała mi kartki z madrosciami mojej mamy... Ja zaczęłam płakać bo to oznaczało że moja mama nie żyje masakra. Obudziłam się zalana potem i z płaczem. Nocka koszmar normalnie.
Nie wiem czy wierzycie w sny. Ale u mnie zawsze są prorocze. Więc czekam teraz na rozwój wydarzeń. Dzieci u mnie oznaczają chorobę... Nie lubię takich snów a zwłaszcza z zębami bo to już tragedia.

Ja znowu wam zanudzam dziewczyny....

Ależ piękne i duże te Wasze dzieciaczki. Ja nie wklejam zdjęć bo u mnie tylko szara plamke widać jeszcze nie było rączek ani nóżek.
Ja jakoś obstawiam chłopca. Wszystko mam na odwrót jak w poprzedniej. Jem kwaśne. Pije nawet napoje których wcześniej nikt by mi nie wmusil. Ja tylko zawsze wodę a teraz to świństwo tylko mi wchodzi. Wysyłana cała twarz i dekolt. Piersi inne mniej bolące za to brzuch i krzyż boli. W poprzedniej ciąży nie wiedziałam co to krzyż. Spalam cały czas teraz nic. Mdłości i już raz wymioty. Zobaczymy co z tego się wykluje. Jaki lokator siedzi u mnie w brzuszku.....
Miłego i spokojnego dnia.
 
Ma któraś z Was problemy z zatokami?? Jak sobie radzicie? U mnie jak zwykle - przychodzi jesień i się zaczyna :( A niebardzo wiem co mogę wziąć...

ckai43r886icswaj.png
 
Witajcie. Można dołączyć? Ja aktualnie 12 tc ,jest to mijs 3 ciąża. Pierwsza poród sn druga cc w 28 tc i po mcu finał tragiczny. Nadzieję skupiam na tej ciąży ze nie będzie powtórki. Za tydz mam prenatalne

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ma któraś z Was problemy z zatokami?? Jak sobie radzicie? U mnie jak zwykle - przychodzi jesień i się zaczyna :( A niebardzo wiem co mogę wziąć...

ckai43r886icswaj.png
Mam to samo. Od kilku dni katar i głowa pęka oczy bolą. Wczoraj mi lekarka powiedziała że tylko sól fizjologiczna i morska. Ja mam do tego jeszcze węzły chłonne które już zaczynają bolec. Nie nawidze jesieni. Muszę już patrzeć za jakąś czapka bo będzie bolało.
 
Witajcie. Można dołączyć? Ja aktualnie 12 tc ,jest to mijs 3 ciąża. Pierwsza poród sn druga cc w 28 tc i po mcu finał tragiczny. Nadzieję skupiam na tej ciąży ze nie będzie powtórki. Za tydz mam prenatalne

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Witamy! Drugi trymestr, super [emoji3] Teraz może być już tylko lepiej [emoji4] jak samopoczucie? :)

ckai43r886icswaj.png
 
reklama
Witajcie. Można dołączyć? Ja aktualnie 12 tc ,jest to mijs 3 ciąża. Pierwsza poród sn druga cc w 28 tc i po mcu finał tragiczny. Nadzieję skupiam na tej ciąży ze nie będzie powtórki. Za tydz mam prenatalne

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Witamy czym nas więcej tym lepiej. Weselej będzie.
Będzie wszystko wporzadku zobaczysz
 
Do góry