reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
O kurka a ja myślałam że tylko mnie tak wysypalo. Normalnie jak jakaś nastolatka. Pruszcz na pryszczu. Mnie aż bolą. Nigdy tak nie miałam. Mam nadzieję że nie zostaną blizny po nich.
 
Super ze u wszystkich udane wizyty :) Gratuluję bliźniaków. Nam też się marza ale pewnie już nic z tego
Co do wypryskow to do wczoraj miałam piękną cerę nawet mąż zauważył że jakoś tak całe dnie bez makijażu i bez zaczerwienien. Aż tu dziś mnie tak wysypalo że dobrze ze leżę w domu na l4 bo wstyd do ludzi wyjść[emoji14]W czwartek mam wizytę u lekarza już nie mogę się doczekać. Codziennie martwię się czy wszystko jest ok, ale później mówię sobie przecież tyle ciąż jest donoszonycn szczęśliwie że czemu ma być ze mną inaczej. Jedną stratę już przeżyłam :) Wiecie co odkąd zmieniłam myślenie z tego wiecznie martwoacego się jest mi o wiele lepiej, jestem spokojna i wierzę że w czwartek będzie wszystko dobrze :)

2fwa3e3knqytd1p8.png
dqpr3e5ew75wg1jw.png
 
Napewno wszystko jest ok i w czwartek zobaczysz swoje maleństwo na usg. napewno już będą ruchy... co jest zawsze wspaniałym przeżyciem... ja też już bym chciała mieć pewność że wszystko jest i będzie ok. tak do końca żeby nie trzeba było się ciągle główkować...
 
Malyynka i jak tam??
Ja na szczęście nigdy nie miałam problemu z syfkami, teraz na szczęście też spokój póki co bo różnie to bywa [emoji6]
Jestem dzisiaj tak wykończona nie wiem czym że zaraz ide spać [emoji2] pogoda typowo jesienna, szaro zimno i zamulasta. Mam nadzieję że dzisiejsze nocki będą spokojne bo cos pełno nie widać [emoji6][emoji6]
 
Dziewczyny a jak u Was z pamięcią? Bo ja to mam totalna skleroze, ogólnie jestem rozkojarzona ze hej.
No i te mdłości i zawroty głowy mnie jeszcze trochę męczą.
 
reklama
Do góry