reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

A ja uważam ze jeżeli kogoś stać to niech kupuje wózek nawet za 6tys :)


ganngox19445go7d.png
Pewnie, to jest kazdego indywidualna sprawa. Ja na ta chwile nie wiem ile przeznaczymy na wózek, na pewno zainwestuje w pokoik w nowym mieszkaniu hihi wiadomo, ze nie kupie za 200zl ale zeby byl w takiej rozsądnej cenie ale nie znowu wygorowanej. Czas pokaże. Ale na ta chwile kupie osobno spacerowke i osobno gleboki i fotelik osobno..

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja mieso moge jesc ale gotowane najlepiej. Jem go mniej, teraz mam faze bardziej na zupy, warzywa ,pomarancze i gruszki:) a no i strasznie chodza za mna sledzie w smietanie, myslicie ze mozna? Bo rozne sa opinie i wlasnie nie wiem czy ryzykowac czy sobie odpuscic...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Ja bym zjadla sama kapuste z gołąbkow z sosem i bułka [emoji3] mieso zawsze mężowi zostawiam hahha.


taak :D kapusta jest zdecydowanie najlepszą czescia golabkow :D i z sosikiem mmm :) jak mam takie zwykle golabki z miesem i ryzem to niechetnie jem farsz :p chyba, ze mam bardzo bardzo duuuuzo sosu... ale od pewnego czasu robie takie bardziej pikantne nie-mięsne gołąbki z soczewicą i rozne warzywne dodatki do nich dodaje zaleznie od tego co mi do glowy wpadnie :p one są dopiero pyszne mmm :)
 
Ja dziś robię rosół że swojskim makaronem :) kurczaka mam od znajomych, warzywa z działki, jajka na makaron też swojskie będzie pyszny :)

2fwa3e3knqytd1p8.png
dqpr3e5ew75wg1jw.png

no taki makaronik jest pierwsza klasa :) moj facet sie zajada strasznie jak taki zrobie ;D taka nieskomplikowana rzecz a jak odmienia rosołek na plus :)))
 
Podrozy raczej nie planujemy bo wszedzie mamy blisko, a do bagaznika raczej wejdzie :) trafimy na okres wiosenno letni i na pewno będziemy duzo spcerowac a nie chciałabym wozka ktory ciągle się zakpuje albo nie daje rady na gorszym terenie:) do miasta taka polna droga mam zaledwie 1,5 km więc sama przyjemność zeby sie przejść:)

April7 z racji doswiadczenia w kwestii wozków powiem Ci, że bylam fanka maxi cosi, ale przy pierwszym dziecku nie kupilam z powodu za duzych kosztów. Potem mial go w rodzinie kuzyn i nie poelcam go. To co mi przeszkadzalo to bardzo mala budka w spacerówce a byl to dla mnie priorytet. Generalnie dziecku swieci non stop w oczy. Plus to duze, pompowane kola, daja sobie rade na wszystkich terenach. Ja celuje w mutsy :)
 
Witam wszystkie kwietniowe mamy, czytam forum od dwóch tygodni ale jakoś bałam się logować. Pozdrawiam

Cześć Edyta! Nie ma sie czego bać :D my nie gryziemy haha :D pisz z nami jak najwięcej :)
Napisz może na początek coś o sobie ;) Jak sie czujesz? Jakies dolegliwosci? Który to tydzien i czy masz już jakies foteczki fasolki z USG ?:)
 
Ostatnio pisaliście o mielonych, smaka zrobiliście, wzięłam się za robienie i zaczęłam wymiotowac. Teraz jak tylko pomyślę o mięsie to mnie naciaga.

Milkchocolate - akcja z tym co się na komis stało to normalnie "mózg w poprzek staje".

Sylwia i co po rozmowie z przedszkolanką?!

Bugaboo piękna budka na lato, znajome wszystkie polecają. Ja mam wlasnie Quinny Mood, Gray Gravel, chociaż laski szyja na nie przeróżne ubranka, jak te kwieciste na tych zdjęciach. Ja kocham mojego Mood, zmieniam w nim koła zależnie od terenu, czasami mamy 3kolowy wózek, czasami 4kolowy. Takie moje zboczenie. Mam jeszcze Quinny zapp xtra i mamas&papas argo, ale nawet syn najlepiej czuje się w Mood. Prowadzilam też kilka wózków. Uważam, że każda ma jakiś inne wyznaczniki wózka idealnego i niech się tego trzyma ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
własnie podejrzałam go u znajomej znajomej na instagramie... ona ma jakiegos bzika na punkcie tej firmy bo miała 2 rózne gondole... limonkową, różową.i teraz to samo ze spacerówkami...ma ich chyba ze 3 :errr:dla mnie to troche przesada ale nie moja juz sprawa...tez bardzo mi sie spodobał jej kwiecisty wózeczek...nie moge znalezc na internecie zdjecia wiec wycielam osoby ze zdjecia... duzo mają takich limited edition w ciekawe wzory z tego co zdązyłam zauwazyc :(
Aniolku takie pokrowce szyje się na zamowienie, także wkładki do spacerówki, motylki itp, musisz albo poszukać na allegro albo w swojej okolicy kto się tym zajmuje.

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny u Nas wszystko ok;) Dzidzi ma 1.87cm i nawet się ruszało. Serduszko pięknie biło ;) usg prenatalne mam 13.10. Od jutra siedzę w domku ;)

W piatek w koncu jedziemy do bliskich i dzielimy sie info o ciąży;)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Piękny widok, co nie? Fajnie, że wszystko ok.

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry