reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
ja nigdy z partnerem na wizycie nie bylam.. moze dlatego,ze chodze na NFZ i sprzetu do USG tu nie maja wiec nie czulam potrzeby zeby byl ze mna przy rozmowie z lekarzem i badaniu palpacyjnym... na USG bylam raz dopiero i mimo,ze spytal czy isc ze mna to odmowilam mu :( w sumie dlatego,ze sie balam,ze nie zobacze bijącego serduszka i nie potwierdzi sie,ze jestem w ciazy...bylby to dla mnie cios a jego obecnosc chyba by mnie tylko dodatkowo zdołowała... potem bylo mi troche przykro,ze mu odmowilam bo chodzil taki smutny... wiec nastepnym razem zabiore go ze soba...:)
 
Ja wczoraj trafiłam do szpitala. Rano zobaczyłam delikatne plamienie i od razu najgorsze myśli bo ostatnie poronienie miałam tez z delikatnym plamieniem ;/ od razu tel do męża i szybko do szpitala. Naszczescie okazało sie ze wszystko jest wporzadku maluch ma 1,94 cm serduszko ładnie bije 8t3d i na usg nie ma nic co mogłoby zagrażać ciąży :) wiec ogromny kamień z serca :) ale jak jechałam do szpitala to byłam pewna ze juz po wszystkim :/ po powrocie do domu to przespałam prawie cały dzień ledwo wyrobiłam sie zeby córkę z przedszkola odebrać i poszłam spać razem z nią o 19 :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja nigdy z partnerem na wizycie nie bylam.. moze dlatego,ze chodze na NFZ i sprzetu do USG tu nie maja wiec nie czulam potrzeby zeby byl ze mna przy rozmowie z lekarzem i badaniu palpacyjnym... na USG bylam raz dopiero i mimo,ze spytal czy isc ze mna to odmowilam mu :( w sumie dlatego,ze sie balam,ze nie zobacze bijącego serduszka i nie potwierdzi sie,ze jestem w ciazy...bylby to dla mnie cios a jego obecnosc chyba by mnie tylko dodatkowo zdołowała... potem bylo mi troche przykro,ze mu odmowilam bo chodzil taki smutny... wiec nastepnym razem zabiore go ze soba...:)
Na następnym bedzie dużo więcej widac wiec napewno będzie zadowolony :)
 
ja nigdy z partnerem na wizycie nie bylam.. moze dlatego,ze chodze na NFZ i sprzetu do USG tu nie maja wiec nie czulam potrzeby zeby byl ze mna przy rozmowie z lekarzem i badaniu palpacyjnym... na USG bylam raz dopiero i mimo,ze spytal czy isc ze mna to odmowilam mu :( w sumie dlatego,ze sie balam,ze nie zobacze bijącego serduszka i nie potwierdzi sie,ze jestem w ciazy...bylby to dla mnie cios a jego obecnosc chyba by mnie tylko dodatkowo zdołowała... potem bylo mi troche przykro,ze mu odmowilam bo chodzil taki smutny... wiec nastepnym razem zabiore go ze soba...:)
Koniecznie kochana! Niech też się cieszy z ciąży razem z Tobą, w końcu zrobiliście to RAZEM [emoji4]

w57vskjog7p17owg.png
 
Ja wczoraj trafiłam do szpitala. Rano zobaczyłam delikatne plamienie i od razu najgorsze myśli bo ostatnie poronienie miałam tez z delikatnym plamieniem ;/ od razu tel do męża i szybko do szpitala. Naszczescie okazało sie ze wszystko jest wporzadku maluch ma 1,94 cm serduszko ładnie bije 8t3d i na usg nie ma nic co mogłoby zagrażać ciąży :) wiec ogromny kamień z serca :) ale jak jechałam do szpitala to byłam pewna ze juz po wszystkim :/ po powrocie do domu to przespałam prawie cały dzień ledwo wyrobiłam sie zeby córkę z przedszkola odebrać i poszłam spać razem z nią o 19 :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzień pełen stresu. Dobrze ze wszystko u Was ok.
 
Czy któraś z was ma jeszcze takie nole jak na okres? Dziś od pol godz boli dosyc mocno. Juz sie denerwuje :/

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie miałam ani raz takiego bólu. Pewnie bym zwariowała i od razu jechala na ip bo teraz jestem strasznie przewrażliwiona... Ale to ja.
A ja czuje wieczorami takie napięcie w dole brzucha...
 
An-ia ja mam czasem takie lekkie kłucie i ciągnięcie. A to macica, a to szyjka macicy, a to coś obok... gin. mówiła mi że każdy rodzaj bólu jest ok, oprócz takiego nie do zniesienia, jeśli oczywiście nie ma krwi.

adziorek no to kamień z serca!! Ufff :*

Ja idę ze swoim na wizytę w przyszłym tygodniu. Wcześniej sama chodziłam :)
 
reklama
An-ia ja mam czasem takie lekkie kłucie i ciągnięcie. A to macica, a to szyjka macicy, a to coś obok... gin. mówiła mi że każdy rodzaj bólu jest ok, oprócz takiego nie do zniesienia, jeśli oczywiście nie ma krwi.

adziorek no to kamień z serca!! Ufff :*

Ja idę ze swoim na wizytę w przyszłym tygodniu. Wcześniej sama chodziłam :)
Nie no plamic nie plamie. I nie jest to ból az taki bardzo silny. Dobrze ze jutro mam kontrole to bede spokojniejsza;)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry