reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja mam lekkie mdłości, bez wymiotów. Z apetytem jest średnio, ale ja i tak startuje z wyższej wagi więc nic się nie stanie jak schudne :) Muszę jeść małe porcje inaczej robi mi się bardzo niedobrze

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tynka - a nie wiedziałam, ze to tak wygląda... Trzymam kciuki za obie kruszynki!

Ja synka urodzilam w wieku 28 lat. Te dzidzi urodze jeszcze w wieku 31.
Ciesze sie z czasu, jaki mialam. Z zabaw i luzu na studiach :) Niczego nie zaluje raczej. Wazne, zebysmy dobrze czuly sie z tym, co nam Los przyniosl...
 
Ale Wam zazdroszczę dziewczyny, że będziecie takimi młodymi mamami :) Ja się niestety starałam 2 lata, potem jeszcze długa przerwa z powodów osobistych, i dopiero teraz się udało. Miałam być 23-letnią mamą, a mam 27 i rocznikowo 28 jak będę rodzić. Ale cóż, wszystkiego się w życiu nie przewidzi :)

Ja nakupiłam sobie rzeczy, które jestem w stanie jeść przy takich mdłościach. Sucharki, miodowe Corn Flakesy, awokado, winogronka... i jakoś się idzie do przodu.

Nie stresujcie się tak dziewczyny tymi objawami, raz są bardziej nasilone a raz mniej, to normalne. Mam znajome, które ani razu w ciąży nie rzygały i nic je nie bolało i urodziły zdrowe, spokojne dzieci :)
 
Ale mam stresa. Mój syn poszedł dzisiaj pierwszy dzień do holenderskiej szkoły. Biedny się zestresował. A ja razem z nim. Wiem, że początek będzie dla nas wszystkich trudny, ale dla niego niestety najbardziej.
 
W listopadzie skoncze 23 lata :) U mnie z glodem to roznie bywa czasem w nocy jem a czasem jak rano wstane to nie mam ochoty na nic
 
reklama
Nie tez ssie w nocy ale walcze żeby nie jesc w nocy.
Później jem kolacje ale to, nic nie daje, za to wstaje o 6,i od razu jem sniadanie :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Do góry