reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Cyntia ciałko żółte jest w jajniku a pęcherzyk żółtkowy przy dziecku. Jak byłam na usg to prawy jajnik mam powiększony, bo jest tam właśnie ciałko żółte.

Joasia ja miałam dziś koszmar. Śniło mi się że moje bliźniaki nie żyją. Tak mnie ze snu wyrwało, że potem pół nocy zasnąć nie mogłam taka byłam roztrzesiona.

A myślałam że ja taka młoda jestem a ja przy was to stara doopa:-) żeby nie te półtoraroczne starania, to też już dawno byłabym mamusią ech.
 
reklama
O jakie mlode mamusie do nas dolaczyly [emoji5]

Ja corke urodzilam w wieku 23lat a teraz mam 25, jak urodze to bede miala 26 [emoji5] zawsze chcialam miec mlodo dzieci.

Dzis moja kontrolna wizyta u gina.
Mam nadzieje ze maluszek ma sie dobrze pomimo tego mojego zapalenia pecherza.
Moge liczyc na kciuki?
Trzymam!!

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Witam nowe mamusie :)

O jakie mlode mamusie do nas dolaczyly [emoji5]

Ja corke urodzilam w wieku 23lat a teraz mam 25, jak urodze to bede miala 26 [emoji5] zawsze chcialam miec mlodo dzieci.

Dzis moja kontrolna wizyta u gina.
Mam nadzieje ze maluszek ma sie dobrze pomimo tego mojego zapalenia pecherza.
Moge liczyc na kciuki?

Trzymam mocno kciuki :)
Ja urodziłam synka jak miałam 24 lata - ja z kwietnia a on z maja ;)
Ja mam termin na 24 a urodziny 5, więc chyba na prezent urodzinowy nie mam co liczyć ;)



Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi w wieku 21 lat nie udało się zostać mamą (przez brak informacji od lekarza, że po odstawieniu tabletek anty należy przed staraniami zrobić badania na krzepliwość krwi), więc tym bardziej trzymam kciuki, żeby Wam się udało :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też zawsze chciałam zostać młoda mamą :) Cieszę się że mogliśmy sobie pozwolić na drugie dziecko chociaż długo rozmawialiśmy czy podolamy finansowo na tyle żeby każde z nich miało dobry start w dalsze życie :)


Santina ja w wieku 20 lat zaszłam w ciążę, prędzej odstawilam tabletki na 6 miesięcy przed zacięciem starań, udało się nam za pierwszym razem, ciąża prawidłowa :) Tabletki brałam około 5 lat że względu na okropne miesiączki.

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O jakie mlode mamusie do nas dolaczyly [emoji5]

Ja corke urodzilam w wieku 23lat a teraz mam 25, jak urodze to bede miala 26 [emoji5] zawsze chcialam miec mlodo dzieci.

Dzis moja kontrolna wizyta u gina.
Mam nadzieje ze maluszek ma sie dobrze pomimo tego mojego zapalenia pecherza.
Moge liczyc na kciuki?
Trzymamy, trzymamy! [emoji4]

 
Też macie takie napady głodu? [emoji33] Moje dziecko chyba będzie jakimś głodomorem, bo budzę się w środku nocy z takim ssaniem w żołądku, że masakra. A jak rano czegoś szybko nie zjem to zaraz mi się słabo robi [emoji23] Mimo, że staram się jeść dosyć często [emoji87]

 
reklama
Do góry