reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Pamiętam jak byłam w pierwszej ciąży i poszłam do lekarza na pierwszą wizytę ok. 5tc to on mi właśnie mówił, że pierwszym objawem jest jakby podniesiona miednica ( to takie uczucie jakby napięte dolne mięśnie brzucha) no i tak właśnie mam
 
reklama
Mi wszystkie testy jakie robiłam wyszły 2-3 dni przed terminem @. Ale teraz czuję, że to ciąża z owulacji, i pewnie test wyjdzie po terminie@....Zobaczymy ;-) Trzymam za wszystkei testujace mamy kciuki, a tym szczęściarom z dwoma krechami GRATULUJĘ ;-)
 
Pamiętam jak byłam w pierwszej ciąży i poszłam do lekarza na pierwszą wizytę ok. 5tc to on mi właśnie mówił, że pierwszym objawem jest jakby podniesiona miednica ( to takie uczucie jakby napięte dolne mięśnie brzucha) no i tak właśnie mam

No w wlaśnie mam takie uczucie...Ale nie wkręcam się póki co ;-)
 
Dzień Dobry :)

Trochę mnie nie było, ale długi weekend spędziliśmy dosyć intensywnie. Dzisiaj czas wracać do rzeczywistości i od rana piorę bo już nazbierało się tyle że szok :)

Witam Nowe Mamusie :)

Cyntia85 a miałaś jakieś objawy na samiutkim początku? Wiesz ze ja też sie tym martwić zaczełam, wcześniej podbrzusze mnie pobolewało od czasu do czasu teraz nic, jedynie mdli mnie troche - mam jakąś blokade jedzenia no i piersi wrażliwe, super beta!!!!!!!!!!!!

Dorota_87 trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&

Ciekawa1234 a więc witamy w gronie Kwietniowych mam :)

Lucy00 mam identycznie z tym śluzem! Nie martw się kobieto :)

Pesca spokojnie na pewno na kolejnej wizycie zobaczysz serduszko, z tymi mdłościami mam podobnie choć mam blokade na jedzenie ale jak czegoś nie zjem choć troszke to jest kiepsko

Beaciaaa Kciuki zaciśniete!!! &&&&&&&&&&&&&&

Aal kciukasy &&&&&&&&&&

Edda89 aa nno właśnie Twój avatar mi się skojarzył :) :) Jak miło znowu razem przechodzić ciąże :)





.
 
A propo śluzu to ja właśnie mam też taki wodnisty i dość obfity. Często zaglądam czy to oby nie jakieś plamienia ale wszystko ok :)
 
Hej Dziewczyny,

W czwartek dowiedziałam się, że jest w mojej pierwszej ciąży (3pozytywne testy:)) Dzisiaj robiłam betę i wyszło 472,25, to chyba dobrze?
Wizytę u lekarza mam dopiero 29.08. Trochę się denerwuje czy wszystko jest ok. Bolą mnie piersi i lekko brzuch. Od 3 dni z przerwami męczy mnie ból głowy. Staram się dużo pić i biorę z powrotem kwas foliowy (brałam wcześniej jak zaczęliśmy się z mężem starać ale później opakowanie się skończyło i tak jakoś wyszło.)
 
reklama
Do góry