reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Cześć dziewczyny, stało się i po raz drugi zostaniemy rodzicami kwietniowego brzdąca. Synek urodził się 28.04.2014r., a tymczasem mam termin wg. OM na 22.04.2017r. :) Staraliśmy się o dziecko od początku roku, niestety byłam w ciąży biochemicznej i w 3 tc poroniłam (beta niestety spadła do 0- testy wychodziły negatywne). Trochę sobie odpuściliśmy i jest, chociaż sama nie mogłam uwierzyć w te testy ciążowe bo 2 dni prędzej robione 2 testy z wynikiem negatywnym. Dziś idę na betę trzymajcie kciuki ! Z objawów częstsze wizyty w toalecie, ból piersi i wyostrzony węch. Trochę inaczej niż w ciąży z synkiem :) Pozdrawiam
 
reklama
Za godzine mam pierwszą wizyte :) jednak to dość wcześnie, ja to wiem, polowa między 5-6 tygodniem, więc obstawiam, że kompletnie nic sie nie dowiem :D ale chciałabym sie pokazać gościowi no i licze na zaświadczenie, że moge chodzić na ćwiczenia.
Trzymajcie kciuki :)
 
Cyntia85 - o właśnie, biały wodnisty, o to mi chodziło :D Niepokoi mnie tylko, że tak go dużo, tzn - ciągle czuję "wilgoć". Ale już dziś umówiłam się na betę a jutro na wizytę u gin - wszystko jej powiem. Mam nadzieję, że przepisze mi nospę, bo ciągnie mnie niesamowicie :D

pesca - na pewno pokaże się serduszko na następnej wizycie. Super, że widziałaś już zarodek :)

beciaa - gratuluję i trzymam kciuki, żeby to było to! :) Ja też robię betę dzisiaj - będę myślała o Tobie i trzymała kciuki!

aal - myślisz, że to wcześnie? Kurcze, ja mam wizytę już jutro, w 1 dzień 5 tc... ale z drugiej strony, może chociaz nospę mi przepisze :D

Dziewczyny, bo ja jestem zielona, pierwsza ciąża i te sprawy...powiedzcie mi, w jakim celu przedstawia się zaświadczenie o ciąży? Mam na myśli: oprócz przedstawienia w pracy, bo to jest jasne :)
 
Ooo to mnie pozytywnie zaskoczyłaś dzięki :) właśnie siedzę w kolejce, ja teoretycznie mam 5t4d ale jestem na nfz więc nie wiem czy mi się dostanie usg xD właśnie wczoraj miałam rozkmine na ten temat ale uznałam że jak mi nie zrobi to pójdę sobie gdzieś indziej na prywatne to jedno na potwierdzenie ale bym je ustawiła tak żeby było już na skończony 6tg.
Lucy00 zmienia się wtedy prawo wobec ciebie :) pewnych rzeczy nie możesz robić, do pewnych nabierasz prawo. Poczytaj ustawy albo poczekaj może ktoś ci tu napisze :p
 
Cześć dziewczyny. Przeczytałam Wasze 21 stron i nieśmiało do Was zaglądam. Z mężem zdecydowaliśmy się ponownie na dzidziusia. Jestem mamą Lutówką 2014. Najpierw chciałam aby różnica między dziećmi była 5 letnia ale jakoś przyszedł mi instynkt macierzyński i chcę już, teraz :) Okres mam jak w zegarku więc wypada mi na sobotę... ale coś czuję... coś mam przeczucie ... że jednak jednak będę w ciąży. Z jakichkolwiek objawów, to mam piękne, krągle aczkolwiek bolące piersi (stary mówi, żebym już zrobiła test bo nigdy takich nie miałam :p) , raz się prawie porzygałam no i czuję w podbrzuszu takie napięcie wraz z bólem jak na okres no ale takowe miałam zawsze przed okresem ale w sumie nie tak wcześnie. Zwykle dzień przed samym okresem coś się działo. No więc grzecznie poczekam do piątku może i zrobię test. No i mam nadzieję, że wtedy już do Was śmiało dołączę.

Sylwia9 my to się chyba znamy ? :D:D:D
 
reklama
Do góry