reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Zrobiłam dzisiaj kolejna betę z 501 podskoczyła na 1238 :) teraz już nie robie.. zaczęła ładnie wzrastać..
Jutro dzwonie do lekarza i zobaczymy co dalej..

Kingusia91 ja to ciągle właśnie głodna jestem.. ciągle mi w brzuchu burczu [emoji14] myślę że jakbym zjadła konia z kopytami to byłoby za mało.. uczucie sytości trwa góra 30min.. a jak się najem to tez mnie mdli i tak w kółko [emoji14]
 
Przed ciążą lekarka powiedziała mi żebym przyjmowała jedną tabletkę kwasu foliowego a gdy test wyjdzie pozytywny dwie. Tego się trzymam.
 
Ja przyjmowałam przed 400 i robilam test z krwi i juz mialam ponad norme troche,a teraz w witaminach mam tez 400+. Chyba 400 to standard jesli sie nie ma zagrożenia w rodzinie choroba a wiecej jak jest. Tak gdzies czytałam.

 
Ja sobie kupilam kwas foliowy 800 po pozytywnym tescie.
Wieksza dawke powinny brac osoby, które wcześniej nie braly kwasu, przeszly poronienia albo w rodzinie byly choroby genetyczne. W tym trzecim wypadku to juz w ogole ogromna dawke daja.

Ja w pierwszych dniach po testowaniu miałam uczucie nabrzmialego brzucha. Nie bylo to pobolewanie, ale cos w tym stylu. Przeszło. Z synkiem za to czulam sie jakbym miala rozwolnienie, ciagnelo, klulo co jakiś czas - macica sie rozciagala. Do tego plamilam 5 tyg, wiec co chwile ze stresu lapalam za no spe (moj gin jest przeciwny no spie w ciazy, bo rozpulchnia szyjke).

Wstaje w nocy na siusiu.

Sutki strasznie bola. Karmie dalej synka :D Cel byl 2 - 2,5 roku, ale tak bolą, że chyba szybko go odstawie :/

A fizycznie czuje sie normalnie.

Aaaa, jak zawsze cierpialam na bole pleców, tak okres ciazy byl dla mnie zbawieniem :)
 
Witajcie a ja wróciłam juz z zagranicy z nami wszystko ok a tak bardzo balam sie tego lotu samolotem. Niestety jestem przezebiona katar i gardło...co radzicie?
 
Witam Was dziewczyny.
Jestem tu nowa, to mój pierwszy post.
To moja czwarta ciąża. W życiu bym nie pomyślała, że po 35 roku życia można zajść w ciążę w pierwszym cyklu starań! A jednak się udało, trzy testy pozytywne.
W domu dwóch synów i córka :)
Termin przypada na 21 kwietnia 2017r.
Za trzy dni wizyta u ginekologa, już nie mogę się doczekać.
Życzę Wam wszystkim zdrowych i spokojnych ciąż!
Aaa 4 dzieci! Marzy mi sie [emoji3]gratki!

 
reklama
Do góry