reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Ja mysle, ze to nie hormony... po prostu wszyscy malzowie lubia robic kobietom w ciazy na zlosc :tak:
;P
Dobra teoria xD

Choć przyznam że mój przechodzi samego siebie w byciu dla mnie miłym i opiekuńczym.

O matko pierwszy raz od nie wiem jak dawna spałam tak długo! Gdyby pielęgniarka nie przyszła na ciśnienie i temp spałabym bankowo dalej. Niesamowite uczucie po tylu tygodniach dospać dłużej niż do 5.
Jednak kolejna osoba mówi że jeżeli ciąża się rozwija na usg dobrze to powtórki hcg nie będą robić i nie pobrali mi jej jednak dziś czyli raczej koło południa wyjdę do domu :)))
 
Dzień dobry dziewczyny,

jestem tu pierwszy raz, mam na imię Dominika, mam 26 lat, męża, psa i obecnie jestem w 7 tyg swojej pierwszej ciąży. Z mężem przebywam od miesiąca w Norwegii i kilka dni po przyjeździe zrobiłam test ciążowy ( wyłącznie dlatego, że miałam ich pięć, zabranych z Polski, owszem niby zaczeliśmy się starać ale żyłam w przekonaniu, że od razu to nikt w ciażę nie zachodzi , to się przecież czeka, co nie? Tym bardziej, że ewidentnie czułam nadchodzącą miesiączkę, pobolewanie, większą wrażliwość piersi i nawet orzekłam mężow, że trzeba kontynuować próby, bo tym razem nie wyszło ), który ...wyszedł pozytywnie :) byliśmy trochę zdziwieni, zaskoczeni, ale teraz się już cieszymy. Pierwsze badanie miałam 29/08 dzidzia miała w ów czas 1 cm i 1 mm i serce jak dzwon, nic więcej nie wiem i dowiem się na kolejnym usg za 6 tyg - w Norwegii kobiety przed 30tką są badanie przez lekarza 3 razy zaledwie i mają spotkania z położną. Z atrakcji to mdłości, bardzo duża wrażliwość na zapachy, w Polsce pracowałam jako technik w lecznicy dla zwierząt, nic mnie nie ruszało, a teraz lodówkę otwieram, uciekam, wietrzy się i dopiero podchodzę...no i przy moich gabarytach ( 160 cm i 51 kg ) widać już brzuszek :)
 
Dominika to mamy trochę wspólnego, wiek ten sam tylko że ja z września to już27, zamiast psa świnka morska, ciąża też pierwsza, też od strzała zaszłam:D i wzrost podobny bo 157 :)
 
reklama
Ja zawsze spałam jak zabita, a ostatnio co noc budzę się do łazienki [emoji44] I potem oczywiście ciężko zasnąć [emoji106] Też macie taaaaakie szalone sny? Czasami nie wyrabiam [emoji23]

 
Do góry