reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja mialam kiedyś wezwanie na komisję ZUS, bylam na L4 po wypadku, kołnierz, ortezy itp, wezwanie przyszło chyba w 3 miesiacu zwolnienia, ale z tego co czytałam to kobiety ciężarne częściej są kontrolowane. Jedna kobieta miala kontrole w dniu porodu i musiała się tlumaczyc!!!! Chore to jest!!
 
reklama
A Ja kryzys mam bo stwierdziłam że czuje że ta niedzielna beta nie podwoi się. Usg co chwila mi odmładza te ciążę to chcą jednak mały nie rośnie= nie rozwija się... Coś wewnętrznie mi się zdaje że krew krwią, jest jej mniej ale no kiepsko się czuje. Nie wiem co mnie tak wzięła ta myśl, niby skoro serce bije / biło wczoraj to jakoś małe ciągnie to życie ale przez ponad 2 tygodnie urósł raptem o niecały tydzień. Z czegoś to musi być.
 
Hej!, ja dzisiaj mam gorszy dzien, mdłości, slabo... Pol dnia spalam, teraz zjadlam to, odzylam trochę.. Do tego zab mi dokucza, nie wiem czy dam rade bez wizyty u dentysty...
Aal cieszę się, ze jest poprawa;)
Co do matur nie wiem jak bylo, bo ja zdawałam nową;)
Wizyte mam za tydzień, zeby posłuchać serduszka hihi juz sie nie moge doczekać;)
co do l4 ja. Juz dwa miesiace siedze na kolano, zadnej kontroli nie mialam.. Ale mam, ze moge chodzić, ale fakt więcej w domu siedze niz mnie nie ma. W wakacje wyjeżdżałam na kilka dni, twierdząc ze będzie co ma byc, w koncu jechalam odpoczac;)
Co do plamien... Nie bagatelizujcie sprawy, tylko szybko do, lekarza co odnajdzie przyczyne..

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
A Ja kryzys mam bo stwierdziłam że czuje że ta niedzielna beta nie podwoi się. Usg co chwila mi odmładza te ciążę to chcą jednak mały nie rośnie= nie rozwija się... Coś wewnętrznie mi się zdaje że krew krwią, jest jej mniej ale no kiepsko się czuje. Nie wiem co mnie tak wzięła ta myśl, niby skoro serce bije / biło wczoraj to jakoś małe ciągnie to życie ale przez ponad 2 tygodnie urósł raptem o niecały tydzień. Z czegoś to musi być.
Ale to w szpitalu nie znalezli, przyczyny rozumiem? Musisz czekac do niedzieli? I, co dalej?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Już pisałam, że mieszkam w Holandii i tu nic z tym ni robią, a poza tym nie mam ubezpieczenia. Umówiłam się do polskiego gin ale on przyjmuje tylko w niedziele. Gdybym była w Polsce na pewno już bym była u lekarza
 
Igusiad trzymam kciuki,trzymaj za mnie.Ja też muszę czekać do przyszłego tygodnia.Z tym ,ze u mnie jedna mała plamka brązowa od rana.
Aal nie mów tak,przeczucia narazie odrzuć,jesteś w szpitalu i co będą mogli to zrobią.Zresztą sama o tym wiesz najlepiej.Znajdz sposób na zabicie myśli-dobra książka?Sama dużo pisałaś ,że są rzeczy na które nie masz wpływu,trzymaj się!
 
Już pisałam, że mieszkam w Holandii i tu nic z tym ni robią, a poza tym nie mam ubezpieczenia. Umówiłam się do polskiego gin ale on przyjmuje tylko w niedziele. Gdybym była w Polsce na pewno już bym była u lekarza
A jakiś inny polski lekarz? Jest tylko jeden? Masakra nie rozumiem takiego czegoś, że ciąża jest kontrolowana w II trym dopiero o_O w Anglii to samo jest [emoji36]

 
Ja już takie historie zawiłe słyszałam ludzi naprawdę zdeterminowanych że w tak prostą przyczynę nie uwierzę :D
Aal - :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Cudownie mnie rozbawiłaś. Naprawdę nie zależy mi na tym czy w to wierzysz. Ja wiem jak było.

Igusia - podejście za granicą jest takie bezlitosne... Mocno trzymam kciuki!!
 
reklama
Dziewczyny głową do góry będzie wszystko ok... nie jest wam wskazane się martwić. ..
co do kontroli z zus... ja prowadzę własną działalność .. nie jestem jeszcze na l4 bo musze znaleźć zastępcę aby móc spokojnie siedzieć w domu i czekać na zus... w zeszłym roku miałam z nimi doczynienia... wczesne poronienie chorobowe 40 dni po pobycie w szpitalu ze względu na stracona ciążę (3 dni) .... nawet takie sprawy kontrolują. .... przykre to choć było sporo wyłudzen wiec to dlatego też. ... ja place wysokie składki po to aby mieć adekwatny zasiłek i kasę na zastępowanie mojej osoby...ale prowadzę firmę od 3 lat a mimo to kontroli się spodziewam tym bardziej ze firma przexhodzi w spółkę to Ju wogole. .. jakby ktoś miał pytania apropo zus to mogę podpowiedzieć ;)
 
Do góry