reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
To dopiero za 10 dni przejmuje Cie ZUS przez pierwsze 31 dni jedynie szefostwo z pracy moze Cie sprawdzic, ZUS po 31 dniach :)

Z pracy mogą spr w taki sposób że sami przyjdą do domu? W przyszłą środę wyjezdzam na 10 dni więc 4 dni mam w zapasie tym z pracy a ZUSoskie 6 kolejnych dni. Tak szybko może nie przyjdą żeby mnie spr? Jak myślisz?
 
Nie chwal sie wszem i wobec (fb) ze wyjezdzasz to bedzie mniejsze prawdopodobienstwo ze cie sprawdza. A najlepiej jednak siedziec w domu.
 
Nie chwal sie wszem i wobec (fb) ze wyjezdzasz to bedzie mniejsze prawdopodobienstwo ze cie sprawdza. A najlepiej jednak siedziec w domu.

Nie mam fb ani innych podobnych kont i oprocz rodziny to mało kto wie... Mam wesele w Niemczech bliskiej osoby i dlatego jadę... Będę dobrej myśli, może nic się nie wydarzy... Najwyżej poproszę zaufanego lekarza o jakis dokument potwierdzajacy ze w danym dniu byłam na wizycie lekarskiej... Ehhhh.... Żeby tak ludziom życie utrudniac... Człowiek ciężko pracuje, oddaje składki itp, a kiedy jest w wymarzonej ciąży to koniecznie muszą wszystko spr. To już nawet do sklepu nie będzie można wyjść po chleb, lub dzieci zaprowadzic do szkoły w razie kontroli... Trochę to smutne...
 
Smutne, ja miałam cała ciążę zwolnienie leżące bo tylko takie mój gin wypisywal, wiesz jakiego miałam stracha jak szłam na 30 minut na spacer??

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Smutne, ja miałam cała ciążę zwolnienie leżące bo tylko takie mój gin wypisywal, wiesz jakiego miałam stracha jak szłam na 30 minut na spacer??

No właśnie się domyślam... Kogo jak kogo ale kobiet w ciąży nie powinni tak stresować... Tyle pieniędzy im zostawiamy a traktują nas jak jakichś przestępców... :frown:

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
u mnie coraz gorzej, najpierw bardzo dużo brązowej wydzieliny, potem spokój, jakies 2 godz temu już niestety trochę różowej, teraz ok, ale i tak nie wierzę, że skończy się happy endem
 
Z pracy mogą spr w taki sposób że sami przyjdą do domu? W przyszłą środę wyjezdzam na 10 dni więc 4 dni mam w zapasie tym z pracy a ZUSoskie 6 kolejnych dni. Tak szybko może nie przyjdą żeby mnie spr? Jak myślisz?
Tak z pracy moga, bo w zeszlym roku po zabiegu jak bylam na L4 to szef mi pow ze mam jechac gdzies odpoczac pow mu ze przeciez nie moge bo moga mnie sprawdzic powiedzial mi ze do 31 dni moze mnie sprawdzic tylko on dopiero po 31 dniach przejmuje ZUS. Mysle ze tak wczesnie nie powinni sprawdzac, podobno sprawdzaja tych co bardzo dlugo siedza na L4 ale jednak roznie to bywa.
 
reklama
Nie mam fb ani innych podobnych kont i oprocz rodziny to mało kto wie... Mam wesele w Niemczech bliskiej osoby i dlatego jadę... Będę dobrej myśli, może nic się nie wydarzy... Najwyżej poproszę zaufanego lekarza o jakis dokument potwierdzajacy ze w danym dniu byłam na wizycie lekarskiej... Ehhhh.... Żeby tak ludziom życie utrudniac... Człowiek ciężko pracuje, oddaje składki itp, a kiedy jest w wymarzonej ciąży to koniecznie muszą wszystko spr. To już nawet do sklepu nie będzie można wyjść po chleb, lub dzieci zaprowadzic do szkoły w razie kontroli... Trochę to smutne...
No wlasnie dziewczyny jak to jest na L4 w ciazy przeciez to nie jest choroba ze trzeba 24/h siedziec w domu spacer nawet krotki tez jest potrzebny badz wlasnie tak jak niektore z was musza zaprowadzic dzieciaki do szkoly odebrac je .
 
Do góry