reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

My powiedzielismy rodzicom jednym i drugim juz po testach w domu jeszcze przed wizyta u lekarza. Dlatego przed wizyta bo moi rodzice przyjezdzali do nas z Polski na miesiac. Jedni i drudzy nikomu nie powiedziali dalej poniewaz wychodza z zalozenia ze to my powinnismy poinformowac reszte rodziny i znajomych. Po pierwszej wizycie i bijacym serduszku powiedzialismy mojemu bratu i reszcie rodziny.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety moja tesciowa nie potrafi trzymac języka za zebami. To bardzo fajna kobieta ale z tych która wszystkim rozpowie prosząc aby nikomu nie mowili ;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej:-) relacja z wizyty. Na chwilę obecną spodziewam się bliźniąt jednojajowych. Maluszki mają po 3 mm i jednemu już biło serduszko! Za dwa tygodnie wizyta kontrolna i zakładamy kartę ciąży. Jestem w szoku, wystraszona i szczęśliwa.

Wybaczcie że nie odniose się do wszystkich ale muszę ogarnąć mieszkanie i siebie bo jutro do pracy:-) aż mnie mdli mocniej z tej radości ha ha ha
Wooooow!!!!! Super wiadomości :)

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
92Tynka no proszę! Gratulacje :) Zazdroszczę, zawsze chciałam mieć bliźniaki :)

aal - poczekam już ten tydzień na USG. Plamienia już nie mam, więc się nie niepokoję. Ja też miałam wysiłek (6 h jazdy samochodem) i seks - teraz lekarz zabronił i jednego i drugiego ;) . Grzecznie sobie leżę i odpoczywam.

Dzwoniłam do pracodawcy powiedzieć o ciąży...i nie jest zachwycony. Jestem na umowie próbnej, nie sądzę, żeby mi przedłużył...Teraz mam 2-tygodniowe L4. Trochę załamka :(
Nie może Cię zwolnić jak jesteś w ciąży - jesteś chroniona do czasu porodu musi Ci do tego czasu przedłużyć umowę

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
92Tynka92 no to podwojne gratulacje :)
U nas wiekszosc rodziny juz wie :) w pracy tez szybko sie roznioslo bo odrazu poszlam na L4 i niestety ciezko cokolwiek ukryc w pracy-plotkarze . Znajomym nie chcemy jeszcze nic mowic stramy unikac sie spotkan, wiedza Ci bliscy nam. Mysle ze tak za tydzien (mija 1 trymestr) juz nie bede ukrywala przed znajomymi ale chwalic tez sie nie bede
 
My postanowiliśmy poczekać z rozgłaszaniem aż do prenatalnych. Tzn teraz wie moja córka (bo jest dorosła i w którąkolwiek stronę rozwinie się ciąża to zrozumie) i mój tata. Nawet synowi jeszcze nic nie mówię, bo wolę wiedzieć, że wszystko jest ok.
 
reklama
kolekcjonerka ja również urodziłam 11 dni po terminie siłami natury ale już było blisko cięcia i wywoływany poród kilkakrotnie a u Ciebie jak było? Przez to mam stresa odnośnie porodu , może drugi dzidziuś wyjdzie o terminie lub w miarę szybko ;)
teraz mnie łapie przeziębienie ale wiec czosnek,miód itp idzie w ruch.
Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
u mnie był brak postępu porodu stąd CC. Ola była spora jak na moje gabaryty (3500kg) noi niestety wogóle nie miałam rozwarcia nawet po wielu godzinach bolesnych skurczy

Milkchocolate gratulacje! Lada dzień zacznie bić serduszko! Jak masz jakieś zdjęcie to wrzuć na nasz wątek o usg:-)
Czuje się jakby po mnie walec przejechał. Głowa mi pęka i ledwo na nogach się trzymam ze zmęczenia
ja na 150% jestem w stanie wytrwać do ok 13.00, potem zwalniam a ok 15 to zasypiam na siedząco:p

Dziewczyny, kiedy poinformowałyscie rodzine o ciazy? Juz to zrobilyscie czy macie zamiar czekac? Mnie korci zeby powiedzieć mamie, mam z nia dobry kontakt i dziwnie sie czuje ukrywajac ciaze przed nia.
Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
my jeszcze nie mówiliśmy, tylko w pracy powiedziałam 2 dni temu

Tynka -gratki dla Ciebie i Maluszków!!!!!
 
Do góry