reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Dziewczyny, kiedy poinformowałyscie rodzine o ciazy? Juz to zrobilyscie czy macie zamiar czekac? Mnie korci zeby powiedzieć mamie, mam z nia dobry kontakt i dziwnie sie czuje ukrywajac ciaze przed nia. Ale jak powiem Mamie, maz pewnie będzie chcial powiedziec swojej, a wtedy to juz wszyscy beda wiedziec :/

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, kiedy poinformowałyscie rodzine o ciazy? Juz to zrobilyscie czy macie zamiar czekac? Mnie korci zeby powiedzieć mamie, mam z nia dobry kontakt i dziwnie sie czuje ukrywajac ciaze przed nia. Ale jak powiem Mamie, maz pewnie będzie chcial powiedziec swojej, a wtedy to juz wszyscy beda wiedziec :/

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Moja mama wyczuła jakoś przed 6tc, sami planowaliśmy powiedzieć dopiero po pierwszym usg, ale jakoś się rozeszło szybciej [emoji4] I dobrze, o wiele lepiej jest jak już wiedzą i ja sama lepiej się z tym czuję. Co ma być to będzie, trzeba się cieszyć tym co jest teraz [emoji134] Obecnie jestem w 8tc [emoji6]
 
Ja już rodzicom i rodzeństwu powiedziałam... nie było sensu tego ukrywać przed najbliższymi tym bardziej, że by zauważyli skoro mój kochany mąż nic mi nie pozwala robić :)
 
Dziewczyny, kiedy poinformowałyscie rodzine o ciazy? Juz to zrobilyscie czy macie zamiar czekac? Mnie korci zeby powiedzieć mamie, mam z nia dobry kontakt i dziwnie sie czuje ukrywajac ciaze przed nia. Ale jak powiem Mamie, maz pewnie będzie chcial powiedziec swojej, a wtedy to juz wszyscy beda wiedziec :/

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

My powiedzielismy rodzicom jednym i drugim juz po testach w domu jeszcze przed wizyta u lekarza. Dlatego przed wizyta bo moi rodzice przyjezdzali do nas z Polski na miesiac. Jedni i drudzy nikomu nie powiedziali dalej poniewaz wychodza z zalozenia ze to my powinnismy poinformowac reszte rodziny i znajomych. Po pierwszej wizycie i bijacym serduszku powiedzialismy mojemu bratu i reszcie rodziny.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jeszcze nikomu nie powiedziałam z rodziny, wie tylko mąż, ja. Nawet syn jeszcze nie wie, choć czasami mu coś tam napominam. Poczekam do poniedziałku i do usg, jak wsio będzie dobrze to powiem.
 
Do góry