reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Aal mi gin powiedział, że to może być wszystko - od jazdy samochodem, od infekcji, nawet od "figli" jak to określił. Ważne, że macica zamknięta i nie ma świeżej krwi, tylko stare brązowe. Trochę mnie niepokoi, że nie zrobił mi usg...ale mam leżeć i czekać na powrót mojej gin 7.09. Byle nie ześwirować do tego czasu...ech

Mi babka w pon powiedziała że przy fizjologicznej ciąży taki śluz może być po współżyciu lub większym wysiłku a miałam obie rzeczy.
Możliwe że po prostu taki nasz urok, czytałam że bywają kobiety które tak mają w ciąży i nie kończy się to źle.
Trochę szkoda że ci nie zrobili usg, ja przez to o tyle wiem że mogę mieć nadzieję bo takie objawy przy dalej trwającej akcji serca płodu dają jednak lepsze rokowania... Może podjedz na jakąś izbę żeby ci zrobili to usg?
 
reklama
No właśnie nie mam :/
Jedynie to że gość opisał to że dzieciątko jest 7t2d ( bardziej przemawia do mnie 7.0 z usg na ip ale ok 2dni różnicy to nie aż tak dużo) a pęcherzyk niby odpowiada 5tygodniowi. Ale cholera go wie jak nie mam czarno na białym (w przypadku zdjęć usg biało na czarnym) cm czy mm.
 
Tak sobie dumam, bo przeciez on ok. 10 tc zaniknie, a jego funkcje przejmie łożysko..
U mnie nie jest jakos duzy, ze 4 mm, ale patrzylam w sieci na inne zdjecia z 7 tc i jest podobny wielkoscia.
 
reklama
Do góry