reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Hej dziewczyny
Ja dziś jestem nie do życia. Męczą mnie mdłości i to zauważyłam, że wieczorem i jak jestem głodna to bardziej. Wczoraj po pracy lekko pobolewał mnie brzuch. Dziś już dobrze jest na szczęście.

Już się nie mogę doczekać ruchów mojego dziecka a jeszcze dobre 11 tygodni będę musiała poczekać skoro to pierwsza ciąża ...

Jakich płynów do higieny intymnej używacie?
 
reklama
Ja poczułam ruchy w 19 tyg, miałam lozysko na przedniej ścianie.

Ja robię prenatalne. Napewno zrobię usg z dopplerem, jeśli przeziernosci i kość nosowa będzie oki to zrezygnuje z testu podwójnego z krwi chyba, że gin cos "wymyśli" to zrobię.

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Ja dziś jestem nie do życia. Męczą mnie mdłości i to zauważyłam, że wieczorem i jak jestem głodna to bardziej. Wczoraj po pracy lekko pobolewał mnie brzuch. Dziś już dobrze jest na szczęście.

Już się nie mogę doczekać ruchów mojego dziecka a jeszcze dobre 11 tygodni będę musiała poczekać skoro to pierwsza ciąża ...

Jakich płynów do higieny intymnej używacie?
Mnie też czasem boli brzuch, ale staram się o tym nie myśleć i przestaje [emoji4] ja używam lacibios femina pregna, najlepszy ze wszystkich jakie miałam [emoji3]
 
jelita tez pewnie szaleją ,ja stanie.mam górzej w tych sprawach , szukam pomocy w śliwkach i kiwi.
Ja używam płyn rosmanowski który ma bardzo dobry sklad

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja teraz chciałam kupić iladian pregna. Głównie ze względu na nawracające infekcje dróg moczowych i kilkukrotną infekcje grzybiczą pochwy. Mam nadzieję, że jaki specjalistyczny płyn będzie dobrą profilaktyką.
Joasia popatrzę na ten lacibios jeszcze:-)
 
Ja teraz chciałam kupić iladian pregna. Głównie ze względu na nawracające infekcje dróg moczowych i kilkukrotną infekcje grzybiczą pochwy. Mam nadzieję, że jaki specjalistyczny płyn będzie dobrą profilaktyką.
Joasia popatrzę na ten lacibios jeszcze:-)
Ja miałam problem z nawracającymi infekcjami... przez ponad rok [emoji33] Używałam przeróżnych płynów, nawet pliva fem f, który też jest polecany nie dał rady ;p Zaopatrzyłam się w lacibiosa i jak na razie jest ok [emoji16] A jak coś to biorę dodatkowo provag w tabletkach i jak na razie odpukać ja i dzidzia mamy się dobrze [emoji134]
 
reklama
Joasia dobrze, że masz już spokój z tymi infekcjami. Ja miałam tylko kilka razy w ciągu 5 lat ale ostatnio miesiąc przed ciążą i boję się żeby nie wróciło, bo wiem jakie to uciążliwe i nieprzyjemne. Ten provag chyba też wezmę od razu.
 
Do góry