reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Dobry wieczor dziewczyny ☺
Termin terninem a ja urodzilam prawie miesiac wczesniej...
W pierwszwj ciazy ruchy poczulam dopiero ok 18 tyg. Teraz moze bedzie teoche wczesniej ale to jeszcze kupa czasu ☺

Co do higieny intymnej to.ja uzywam ziaji i jestem bardzo zadowolona.
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za pomoc odnośnie kosmetyków do higieny intymnej:-)

Bardzo możliwe, że połowa z nas urodzi w pełnię. Moje znajome położne, które mają już ok. 30 lat stażu pracy twierdzą, że w pełnię odchodzą wody płodowe. I jest to poparte wieloma latami doświadczeń. Nikt nie wie dlaczego, ale właśnie tak jest:-)
 
Dziękuję dziewczyny za pomoc odnośnie kosmetyków do higieny intymnej:-)

Bardzo możliwe, że połowa z nas urodzi w pełnię. Moje znajome położne, które mają już ok. 30 lat stażu pracy twierdzą, że w pełnię odchodzą wody płodowe. I jest to poparte wieloma latami doświadczeń. Nikt nie wie dlaczego, ale właśnie tak jest:-)

Popieram u nas mówi się kropka w kropkę to samo - ch.j wie dlaczego, ale tak jest :D także ja sobie sama będę kibicować by wypadło w święta choć w święta być w szpitalu to wielki niefart :p
 
Pelnia ma wplyw na ruch wod w oceanach i na wode w organizmie tez ☺

Lezalam kilka razy na ginekologii w pierwszej ciazy i rzeczywiscie w pelniw wysyp rodzących ☺

Mnie i tak czeka cc wiec mnie to nie dotyczy.
 
Aal no lipa święta w szpitalu spędzać, ale z takiego powodu to warto:-) mimo wszystko wolałabym urodzić po Wielkanocy jednak.

Kingusia będziesz miała cięcie, bo pierwszy poród się tak zakończył? Ja się panicznie boję cięcia...bardzo chciałabym urodzić naturalnie.
 
Pesca - mam podobne odczucia... Synek 23 mies. co chwile wola "mama chodz", a ja nie mam sily, szczególnie popoludniami. Nie sprzątam prawie wcale, no masakra. Licze, ze w II trymestrze bede miec wiecej energii.


Ja mam BMI 19,7. Staram sie patrzec zdroworozsadkowo i trzymac BMI ok. 20. Po ciazy zjechalam do 18 (przez diete, bo syn mial m.in. skaze) i mialam zalamke, okropnie wygladalam. Czulam sie strasznie nieatrakcyjna.


Pauli - 18 to niedowaga. Nie chcesz przytyc za wiele... Boisz sie wiecej wazyc?
Mysl o dziecku i o tym jakie mozesz miec potem z tym problemy. Za niska waga w ciazy i trzymanie malokalorycznej diety moze grozic hipotrofia maluszka, gorszym rozwojem mozgu.


Zarazilam sie jednak ta bostonka...
O kurka :/ i jak to się leczy??

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj w odwiedzinach u kolezanki i jej synka, ktory jest wiecznie w ruchu, nasmialam sie strasznie, skad dzieciaki maja tyle energii?? Zrobiłyśmy sobie dlugi spacer i padam dzisiaj na twarz... W koncu nie mialam drzemki w ciagu dnia; p
A jutro juz wizyta, juhu! Trzymajcie kciuki za Nas;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry