reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Witam dziewczynki [emoji1] ależ mi się dzisiaj dobrze spało po tej burzy.... Gdyby nie wyjazd bym jeszcze chrapala hehe. Ja byłam równo w 5 tyg. To na zwykłym usg lekarz nic nie znalazł. Nastraszyli pozqmaciczna a jak poszłam na 3 czy 4d to od razu było widać. Wszystko zależy od usg. Oczywiście był sam pęcherzyk ale lekarz coś powiedział że nie zawachal by się powiedzieć że z czymś w środku ale ze podejrzewa u mnie poronienie to nie chce robić nadziei. Miałam iść w tym tyg na kolejne ale z racji urlopu pójdę dopiero równo w 7 tyg. Mam nadzieję już zobaczyć serduszko.... Narazie ten czas mi się strasznie ciągnie
Tamta ciąża też była dllluuuggaaa ale ja prawie całą przelezalam. A kuzynki jak chodziły to się wydawało że tylko z pół roku jak nie krócej heh. No cóż od początku uczymy się cierpliwości bo później przy dzieciach potrzebujemy jej bardzo duuuzzzooo. Miłego dzionka [emoji1]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej:-) witam nowe przyszłe mamusie.

Aal lepiej bym tego nie ujęła, jeśli chodzi o tygodnie ciąży:-) z medycznego punktu widzenia liczy się tylko skończony tydzień.

Beacia pewnie masz wcześnie owulacje i dlatego tak wcześnie słyszałaś serduszko.

Pojutrze moja wizyta. Szkoda, że nie rano tylko o 17.15 dopiero ech...dzis oznaczałam sobie HCG. Zobaczymy jaki wynik będzie:-)
 
Hej ;) dziś idę do lekarza ale dopiero na 20.30[emoji14]ogólnie to koszmarnie się dziś czuje. Spalam wczoraj od 20 w nocy bylo okropnie goraco. Dzis od rana mnie mdli, ziewam i jestem oslabiona :/

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No takie wizyty na koniec dnia najgorsze,bo niby to dzisiaj ale caly dzien przed toba.
Trzeba wyszukac zajecia to szybko minie.
Ja dzisiaj przykladowo obiecalam sb minimum 4h pisac prace mgr bo musze 2,5rozdziala wyskrobac do niedzieli [emoji23]

f2w3rjjgf8qascis.png
 
A Ja nie Wiem czy nie będę mieć przyspieszonej wizyty u lekarza :/ wczoraj miałam trochę bazowego śluzu a dziś ( za przeproszeniem) po sikaniu miałam coś podbarwione na różowo na papierze :/ w stopniu minimalnym ale jednak. Dam sobie jeszcze kilka godzin i chyba podjade na ip.... Tylko taki urok osoby "z branży" medycznej że mam u rodziców w mieście ( przyjechałam ich odwiedzić) 2 szpitale, w obu pracują znajomi, a jak ktoś jest z branży to tajemnica lekarska jest traktowana jak szmata -.- po godzinie cała reszta znajomych będzie znać wszystkie szczegóły :/ szczerze mi to przeszkadza i mam troche opór jechać...ale będę musiała jeżeli się pogorszy sprawa :/
 
Kurde tajemnica to tajemnica!
Denerwuje mnie tez to.
Moj ginekolog i dentystki+ich obsluga(oni pierwsi wiedzieli o ciazy po mnie i mezu) sa klientami mojej mamy i jakby powiedzieli jej cokolwiek to bym zabila. Wczesniej mowili itd ale to byly jakies blachostki to nawet nie zalezalo mi,ale teraz to bym pozabijala. Na szczęście sie nie wydadal nikt,az jak mamie powiedzielismy to powiedziala "o kurde nie powiedzieli mi?!" pff
Lepiej isc na ip i sie upewnic ze wszystko ok.


f2w3rjjgf8qascis.png
 
reklama
Właśnie będziemy jechać z moimi rodzicami bo doszły jeszcze inne rzeczy także proszę o trzymanie kciuków żeby albo było dobrze albo pusty pęcherzyk jednak...
 
Do góry