reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Klaudyna szczęściara z ciebie:-) gratuluję złotego strzału w takim razie.
Majówki na pewno lada moment się pojawią ale kto wie, może kwietniówką zostaniesz.
 
Czyli masz jakos 4tydz tak? To proponuje w polowie 6,albo poczatek 7 zeby juz serduszko było i nie bedziesz sie zastanawiala nad niczym. Ja bylam 6t4d i serduszko juz bylo.

f2w33e3k0ggnpeml.png
 
Teraz jak pojdziesz to albo nic nie bedzie widac albo nie bedzie w ogole dzidzi jeszcze na usg i bedzie siedzialo pewnie w glowie czy sie pojawila. Tak dziewczyny mialy. Zrob sobie bete to jak rosnie to uwierzysz [emoji3] ja wytrzymalam do usg tylko o1 teście [emoji3]

f2w33e3k0ggnpeml.png
 
Hej dziewczyny. Zamelduje sie u was niesmiale mimo ze mi wyszedl termin z miesiaczki 2 maj, ale to prawie jak kwiecien :). Jak na razie nie bylam jeszcze u lekarza ale zastanawiam sie kiedy najlepiej sie wybrac. Myslicie ze tak za 10 dni w polowie 6 tyg bedzie ok czy lepiej troche dluzej poczekac??

Jak narazie mam ogromnego stracha i nie potrafie sie cieszyc dopoki sie nie dowiem ze wszystko jest ok. Widze ze nie jestem jedyna panikara tu.

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy wy tez macie podwyższona temp ciala? Mierze co kilka dni i ciagle mam ok 37,5 mierzone pod pacha gdzie zwykle mam książkowe 36,6
Pozdrawiam cieplutko
 
Ostatnia edycja:
Pauli Hej :-) no wlasnie nie jestes sama, ja tez chcialabym byc juz pewna, ze wszystko z nami ok :-) Testy pokazuja ze ciaza jest ale mimo to nie wierze.

I jeszcze przed chwilą zonaczylam delikatno brazową gęstą wydzieline [emoji52]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja po 3 dniach w szpitalu. Co prawda tylko na badaniach, ale szpitalny klimat wyczerpuje... w tym czasie okazało się, że wszystkie wyniki mam super. Wariuje mi za to ciśnienie. Ale miałam z nim kłopot w obu poprzednich ciążach. Przepisano mi doprgyt 3*1 i zobaczymy. Wiadzialam sie znow z moją fasolką, która w 4 dni urosła 4 mm ;) i teraz na dlugosc 8,7mm. Humor mam swirtny. Zero złego nastawienia. Dziewczyny, które będą miały skierowanie M prenatalne (czyli te po 35rż) proście o skierowania już teraz bo na parę badania trzeba zapisywać się z wyprzedzeniem. Tzn tak jest i mnie w Łodzi. Nie wiem jak w innych miastach, Ale może trzeba to sprawdzić. Ja termin mam m 30 września. Póki co nie myślę i się nie boję.
Witam nowe mamy.
 
Do góry