reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Sylwia - co za durna rada... Ginekolog Ci powiedziala, ze mozna jesc z krzaczka w ciazy? :( Matko. A co np z toksoplazmoza?
Duzo kobiet jej nie przechodzilo, a najprostsza droga jest jedzenie niemytych owocow i warzyw (oraz surowego mięsa) (z kotami to mit...).
Ja nie przechodzilam i miałam za radą gina kłaść szczególny nacisk na higienę jedzenia.


Ada, Kasia - trzymam kciuki!
 
Zadzwoniłam dzisiaj do Polski do mojej gin, żeby zapytac co z lekiem na prolaktynę. Trochę mnie nastraszyła, że ten co mam to nie można w ciąży (sama go odstawiłam) ale powinnam brac inny, żeby nie skoczyła mi i nie doszło do poronienia. I umówiłam się do polskiego gin, wprawdzie daleko go mam i kupe kasy ale czego się nie robi dla dzidzi. To będzie moje pierwsze usg. Oczywiście teraz zaczęłam się bac.
 
Witam. Dziewczyny mam pytanie czy jak przed wczoraj beta była 2443 a dziś jest 5124 to jest ok czy nie. Ja się nie znam i się martwię bo było podejrzenie że tracę ciążę bo straciłam trochę objawów. Ja
 
Tak ogólnie to nie przywitała się z tego wszystkiego. Wg om termin mam na 27 kwietnia czyli to mój 5 t 2 d. Pęcherzyk miał dwa dni temu 8 mm. Dziękuję dziewczyny za pocieszenie. Ja się strasznie denerwuje.
 
reklama
Dziewczyny, mam lekarza dopiero 5.09 i bedzie to pierwsza wizyta. Jakie badania zrobic na pierwszy raz? Txoxo, cytomegalie, Hiv, morfologie i co jeszcze? Mocz tez sie bada?
Hej, tez mam wizytę 5 września. Lekarz Ci wypisze co masz zrobić.
Mocz także się bada, robi cytologie.
Badania na kiłe, hbs

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry