reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
O widzisz! A ja mam tak, że owoce (szczególnie jabłka) jakoś przyspieszają moje trawienie :) i w sumie zawsze tak miałam, a i w ciąży się to potwierdza. Jabłka mam swojskie nie pryskane więc raczej samo zdrowie :)

No właśnie ja też lubię jabłka i to na surowo i raczej z nich nie zrezygnuje. Ps. Moje jabłka też nie są pryskane :biggrin2:
 
już zrobiłam bete, wynik pod koniec dnia, albo jutro rano:)
Jak myślicie jak beta wyjdzie dobrze to krwawieniem można się nie denerwować?[/QUOTE
Odpoczywaj i na za
już zrobiłam bete, wynik pod koniec dnia, albo jutro rano:)
Jak myślicie jak beta wyjdzie dobrze to krwawieniem można się nie denerwować?
Dużo odpoczywaj a na zapas nie ma się co denerwować :)
 
Tynka92 - czuję to samo, ja też dopiero 6t1d, a według gin moja ciąża jest jeszcze młodsza. Pewnie skończy się tak, że urodzę w maju :D :D

KasiaSweet - tak, nie denerwuj się w żadnym wypadku. Jeśli beta przyrasta, to znaczy że się dziecko rozwija. To może być wszystko, np. jakiś krwiak czy coś. To się często zdarza.

April7 - ja właśnie radzę sobie kawą. Lekką, z mlekiem, nieduże porcje. Wystarczy parę łyków i lecę na "dwójeczkę" :p

aal - dokładnie, zgadzam sie z Tobą. Nie ma co świrować. Czytałam gdzieś że w 100% trzeba zrezygnować tylko z alkoholu, papierosów i surowych ryb i mięsa.
 
Dzieki Dziewczyny za info :) Jakas taka jestem tym wsztkim oszolomiona ze sama nie wiem co robic a niby powinnam byc dowiadczona po pierwszym dziecku :)

dziewczyny czy sa tu mamusie w wieku 34-35 lat? Mam pytanie odnosnie badan prenatalnych.
 
reklama
Do góry