reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Klaudyna - Helence smakuje mamine mleko i tyle[emoji4] [emoji4]

Daje Dawidowi teraz po ok 110ml mleka. Ja to na 3 razy z odbijaniem w trakcie ale i tak zdarza mu sie chlustac mlekiem. Polozna bedzie w czw rowno po tygodniu zobaczymy ile przybierze w tydzien

Dziewczynki jutro o 14 mam ten rezonans przysadki z kontrastem. Trzymajcie kciuki prosze. Boje sie jak diabli[emoji30] [emoji30] mialam juz 2 razy taki rezonans i wiem jak to jest. Ja mam lekka klaustrofobie winda pojade tylko jesli duza i z lustrem inaczej nie wejde. To samo nie dam sie nakryc koldra czy kocem. Od razu wpadam w panike[emoji45] [emoji45] a tam wjezdzam do tej tuby do tego zakladaja taka maske na glowe z wycieciem na oczy. No i jak otworzysz oczy to nad nosem masz sciane z tunelu i wiesz ze sie ryszyc nie mozesz bo masz glowe w takich jakby strzemionach z tej maski. Dla mnie to trauma okropna. Ostatnio po kontrascie drzala mi reka i noga takie tiki mialam jak lezalam. Przeszlo jak wstalam z tego lozka. Niby wiem ze musze zrobic ze nic sie nie stanie itd Ale i tak mam mega stracha. Maz z dawidkiem jada ze mna ale beda spacerowac w parku kolo szpitala takze pod gab bede sama.
 
Ostatnia edycja:
Moje dwa skarbki[emoji3]

1462716565-1d1mld.jpeg
1462716576-1d1mld.jpeg
 
Raz miałam tomografię z kontrastem i w kluczowym momencie poruszyłam głową, za co dostałam ochrzan ;)
rozumiem, Kitki, że się stresujesz, ale pomyśl, że to tylko chwila i będzie po wszystkim :) A my będziemy ściskać za Ciebie kciuki.
 
Drobi - no nie taka chwila..20min to cala wiecznosc dla mnie. Tomograf chwile trwa a rezonans to mieli i mieli i ten halas maszyny. Dobrze ze sluchawki na uszy zakladaja[emoji6]
Dzieki za kciuki dziewczynki wiem ze musze to przejsc i tyle. Nikt za mnie tego nie zrobi
 
Kitki kciuki będą jutro mocno zaciśnięte. Rozumiem w pełni Twój stres - moja teściowa ma klaustrofobie i samo leżenie na fotelu dentystycznym powoduje u niej zaburzenia oddychania :/ dasz radę tym bardziej, że wiesz już czego się spodziewać
 
reklama
No tak, 20 minut w niekomfortowych warunkach może się dłużyć, ale twarda jesteś więc co masz nie dać rady :)
Myślami będziemy z Tobą.
U nas dziś miła odmiana-syn przespał 3 godziny spaceru :) szok! do tej pory po dwóch godzinach albo i wcześniej budził się z płaczem. Oczywiście natychmiast trzeba Go było ratowac przed niechybną według niego śmiercią głodową ;) No i po karmieniu już nie było mowy o dalszym spacerze, chyba że z Małym na rękach, wtedy, to owszem :) Taki pieszczoch mi rośnie.
 
Do góry