reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Ania - wszystko przed Wami. Niedlugo i Wy bedziecie spacerowac[emoji1]

Ja dzis u mamy bylam i najpierw zaliczyltsmy z dziecmi 3godz spacer. Wrocilysmy na obiad i karmienie i jeszcze 1.5godz spacerku. Przesadzilam. Boli mnie blizna z prawej strony i brzuch i ni to pachwina ni to jajnik. Z kanapy podniesc sie nie moglam. Wzielam ibuprom ale dalej boli ale ciut mniej. Moj maz sie wscieka ze mialam u mamy odpoczywac a nie przemeczac sie i ze po co dzwigalam itd. Ale jak w domu dzwigam malego non stop bo jego albo nie ma albo ma cos pilnego do roboty to tego juz nie widzi ze od tego tez mnie boli i powinnam sie oszczedzac. Ech...
 
Kitki trzymam kciuki za dzis. Raz w życiu miałam rezonans z kontrastem i ciężko to przeżyłam - tez mam lekką klustrofobie. Starałam się całe badanie nie otworzyć oczu żeby nie widziec jak blisko mojej twarzy jest "sufit " . Oczywiście raz nie wytrzymałam i zerknelam i juz o mało co tego przycisku alarmowego nie włączylam. Udało mi się przetrwać bo z zknietymi oczami wyobrażalam sobie ze patrze na niebo, chmury itp. Może i Tobie to pomoże, trzymam mocno kciuki.
 
Dzoana90 a co to jest ta lampa, to można samemu zakupić czy do specjalisty jakiegoś się wybrać? A tą oliwką to rozmasowywać dopiero jak się zagoi rana?
Kitki kciuki dla Ciebie i trzymaj się ciepło :)
tb73j44j79innlvc.png
 
Ostatnia edycja:
Kitki kochana trzymam kciuki za ciebie :-* będzie dobrze :-* a dzieciaczki piękne :-)

my też jeszcze dziś na spacerku nie byliśmy mała teraz śpi a ja sprzątam jak zje i wstanie to pójdziemy tylko coś czuję, że teraz już będzie wisieć na cycusiu długo bo już ma drugą dłuższą drzemkę
 
Dzoana90 a co to jest ta lampa, to można samemu zakupić czy do specjalisty jakiegoś się wybrać? A tą oliwką to rozmasowywać dopiero jak się zagoi rana?
Kitki kciuki dla Ciebie i trzymaj się ciepło :)
tb73j44j79innlvc.png

Madzia ta lampa niestety jest bardzo droga. Kosztuje kilka tysiecy. Mi brat zalatwil od swojego znajomego z zeptera-pozyczyl mo ta lampe. A smarowac jak juz sie rana zagoi. Wczesniej nie. Ja musze sobie wlasnie oliwke zakupic i bede masowac.
 
Dziewczyny mialam niby na 14 a caly czas czekam. Do tego deszcz wiec maz nie spaceruje z dawidem tylko ze mna sa. Dawid co chwile arie urzadza. Musialam go nakarmic bidulka. Maz w miedzy czasie corke ze szkoly odebral i teraz wszyscy tu siedzimy. Mam powoli dosc i najchetniej bym stad poszla. Maz mowi ze tchorze[emoji53]
 
reklama
Do góry