reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Hej. Zazdroszcze Wam zapalu do cwiczen[emoji3] ja na razie czekam po cc. Kupilam sobie pas poporodowy ale cos idzie idzie i dojsc nie moze. Tydzien juz czekam[emoji35]
Dzis byla u nas pierwszy raz polozna. Podotykala moja blizne i stwierdzila ze albo mam krwiaka w srodku albo duzo szwow stad takie twarde. Mam koniecznoe isc do gina za 2 tyg to sprawdzic
 
reklama
Schauma moja Ania ma tak samo. Budzi się i od razu panika jakby tydzień nie jadła :) dziś mnie wybitnie terroryzuje i równo co 2h domaga się jedzenia. A pediatra nam mówił ze za dużo je i mam karmić co 3.5 HA HA HA chyba bym ją musiała zakneblowac

Zazdroszczę powrotu do ćwiczeń. Ja juz byłam u swojej gin ale zapomniałam zapytać czy juz mogę. .. Po cc wiem ze na pewno jakoś dłużej trzeba czekac. Jak mnie mała kopnie to jeszcze podbrzusza mam obolałe wiec chyba poczekam.

Annika super ze Kacperek juz nie ulewa. Ja się nie mogę tego dnia doczekać kiedy skończy się chlustanie. .. Mała ma już 7 tyg skończone ale urodziła się miesiąc przed terminem wiec chyba musze się uzbroić w cierpliwość. ..
 
Ja juz od piątku ćwiczę codziennie tylko z weekendowa przerwa chodakowskiej skalpel, skalpel 2 a ostatnio tez choinski. Kondycja spoko myślałam że będzie gorzej a daje rade całość zrobic.
 
Renia - super ze taka kondycje masz[emoji5]

A ja Wam dokoncze z ta polozna bo wczesniej maly ssak sie obudzil[emoji6] dawid przy wypisie mial 3480 a dzis ma 2tyg i waga 3780 ...i wyszlo ze glodze dziecko[emoji45] [emoji45] [emoji45] [emoji45] [emoji45] mam zwiekszyc porcje koniecznie. Pani powiedziala ze on glodny i dlatego taki placz uprawia. Ze ciemiaczko nie bedzie zarastac itd. Generalnie dupa a nie matka ze mnie[emoji53] maz mi mowil ze on tak z glodu a ja sie upieralam ze nie, ze nie moze sie przejadac ze co 3godz ma jesc a jak wpychal lapki juz po godz to dawalam mu wode i przetrzymywalam choc do 2-2,5 godz[emoji53] no i gdzie ten moj instynkt macierzynski? [emoji26] [emoji26] [emoji26] [emoji26]
 
MiLady śliczna mała, jak uroczo z tą opaską wygląda:-)

Shauma z taką nocką to można powiedzieć że pospalas:p u mnie to 23, 1, 3, 6 także nie pospie za dużo nawet jka mała jest grzeczna ale już się przyzwyczaiłam chyba.

Annika to super ze juz lepiej z brzuszkiemi u Kacperka:-)

U mnie jeszcze troszkę do wizyty u ginki ale tez myślę o tabletkach ale trochę się boję ze jeszcxe bardziej się roztyje.

Fenika to widzisz moja terroryzuje mmie tak codziennie... Co 2,5h to jest max. A potrafi nawet co 40 min.

No ale dzisiaj bylam w przychodni ja zwazyc i po niecałych 4 tyg moja kruszynka wazy 4650:-) przy wyjsciu ze szpitala bylo 3450g
Także ładnie przybiera.
 
Kitki tak źle nie przybrał bo mój też w 1,5 tyg 350g, ja go karmię na żądanie no ale jak Dawid chce to mu może rzeczywiście dawaj częściej i nie przejmuj się przecież chciałaś dobrze :)
 
Moj mały przy wyjsciu ze szpitala mial 3600 a po tyg położna wazyla i 3800 waży i mówiła że to tak.ledwo książkowo i nie dojada dlatego.nie śpi i tą butle podałam o to 90ml wypija i jeszcze patrzy za więcej :eek:
 
To mój nabrał w pierwsze 3 tygodnie 1,2 kg w drugie 3 tygodnie 1,3 kg . Urodził się z wagą 2900g, dziś ma 7tygodni i waży 6 kg. Nikt nie mówił, że za dużo, bo karmię tylko piersią.
 
reklama
Reniu mam zwykła bawełniana kilka razy związałam ale nie jestem pewna
Schauma dokładnie nie ma kiedy odespac i też teraz się zastanawiam jak wtedy mogłam narzekać przy jednym :p super z tym wózkiem :-) no i z fitnessem ekstra a dasz radę to pogodzić z kp?
Annika ja też się martwię że po tabletkach będę się źle czuć
Kitki też kupiłam pas ;-) nie jest źle z waga ważne że przybiera! Rób tak jak robisz ty najlepiej wiesz co jest dobre dla twojego dziecka :-* dzieci różnie przybierają jedne dużo drugie mniej.
Reniu super ze dajesz radę
U nas dziś noc lepsza tzn wstaje że sto razy :p ale bez bólu brzuszka u malutkiej.
Byłam już na placu zabaw z dziewczynami. Teraz obiadek zjemy i jak starsza wstanie to jeszcze wyjdziemy bo pogoda piękna :-D
Na placu z moją córka tyle się ruszam ciągle muszę ją podnosić gonić itd może dzięki temu schudne bo waga stoi w miejscu :-(


Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry