reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Infini z całego serca ci współczuję:p ciężko ci będzie wytrzymać.

Ivete ja podaję esputicon, 4x1 kropelka.
Położna mówiła że nawet profilaktycznie można ale ja tam raczej doraźnie daję.

Martita bo to ma dezynfekowac te ropne wypryski, przynajmniej u mojej malej się takie pojawiają. Calej buzi bym nie wysmarowala ale punktowo jak najbardziej.
Ale tak jak Renia napisała, wyczytałam ze to samo zniknie więc nic z tym nie robię.

Lusinda dawaj znac co i jak :-)
 
reklama
Dziewczyny u mnie powiklan ciag dalszy... saczy mi sie od nowa z rany, a przestalo 3 dni temu, 38,7 stopni goraczki i bliznowiec... plus jeszcze opryszczka na ustach. To chyba nigdy sie nie skonczy... jak do jutra nie zejdzie temperatura i bedzie mocno sie saczyc to mam isc do gina po antybiotyk...
 
Taki.nie przyjemny lekarz mnie przyjmowal że szkoda gadać. Wysmial moja gin że ona sie nie zna bo wg niego wód jak na ten czas ciąży wystarczająco, plamieniem się nawet.nie zainteresował. Mam leżeć na obserwacji bo skoro już przyszlam to mam zostac. Dziwny facet :-/
 
Martita no hybryda niestrzeżony niszczy to o takim lakierze nie słyszałam mój ma trzymać do 2 tyg a trzyma tydzień maluje sama w domu i zmywam utwardza się bez lampy
Infini będziesz musiała wytrzymać ale współczuję sytuacji jak teściowa taka
Ivete też mam tą duża butle :-D
Martita pediatra tak doradzila że starsza córcia też tak doradzała i pomagało to się trochę psika na waciki i przeciera tam gdzie trzeba :-)
Reniu moja jest też długo aktywna i ona z tych co nie leżą spokojnie tylko ciągle coś tam jej nie pasuje ;-)
Dzoana jejku ale się nameczysz oby przeszło wszystko
Lusinda nie przejmuj się lekarzem :-/ jakiś głupek. Trzymam kciuki żeby coś się zaczęło dziać :-D
Ja się martwię że u nas to nie trądzik tylko skaza białkowa :-(
Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ania1982, brawo dziewczyno! A ja marudzilam na swoje 8 godzin bez znieczulenia;)
Po porodzie byłam tak zmęczona, że nie mogłam zasnąć. Tobie życzę przespanej i spokojnej nocy:) i pociechy z Kubusia, On wynagrodzi
Ci wszelkie trudy:)

Lusinda, oby trafił się ktoś bardziej konkretny i taktowny przy porannym obchodzie. Wypoczywaj i się nie denerwuj.

Dżoana, temperatura jest przy tym wszystkim niepokojąca. Kurde, człowiek chciałby po porodzie jak najszybciej dojść do siebie a tu jakaś kolejna nieprzyjemność:( Trzymaj się i zdrowiej szybko. A bliznowiec na całej bliźnie, czy na części? Na brzuchu i klatce piersiowej, niestety, dość często się robią. Przynajmniej tak mi mówił lekarz. Tez mam jednego w kolekcji swoich blizn. Nie boli, a po zastrzykach ze sterydow nawet zrobił się płaski. U Ciebie będzie właściwie niewidoczny, nie przejmuj się nim. Ważne by rana przestała się sączyć.
 
reklama
Do góry