reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Schauma tak zrobie pojutrze mamy szczepienie pierwsze to mi powie co to jest ale już się boję że skaza, wszystko pasuje problemy z brzuszkiem, ulewanie itd zobaczę i ogranicze nabiał czy coś się poprawi
Antus ona ma takie czerwone chrostki i małe plamki czerwone na całej buzce :-(
My dziś w planach zakupy i spacerek a co u was w planach?

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ania gratuluję! :)
Schauma no nie, nie do głowy by mi nie przyszło go do spania zmuszać :) Nawet bym nie wiedziała jak? :D Tylko takie mi się to dziwne wydawało jak na 3tyg dziecko. Wczoraj jeszcze lepiej bo spał tylko od 13 do 15 przez dzień- szok. + te 30 min rano w wozku potem po 18 usnał ale o 20 go obudziłam do kapania jeszcze. A w nocy spał ładnie kilka przerw tylko na szybkie papu.
 
Renia moja mała tez bardzo szybko mega aktywna się zrobiła. Teraz potrafi np od 10 do 17 siedzieć, potem godzina drzemki i znowu. .. Mamy 7 tydzien teraz

Lusinda trzymam kciuki!

Ania gratulacje! Odpoczywaj teraz :*

Kitki moja w szpitalu jak ja na początku dokarmialam tez tyle jadła. .. zwracaj tylko uwagę czy brzuszek nie boli. A może jak szuka po 2h to spróbujesz podać jej pierś? Może ma silny odruch ssania bardzo

U nas bilirubina spadła do 164, nie wiem ile to jest na skali punktowej. Mimo to mała ma być dobę na mm. Jestem przerażona jej zarłocznoscia bo zjadła 150 ml mimo że na opakowaniu pisze ze 120 to porcja na jej wiek. .. teraz odciagam swój pokarm i w sumie nie wiem jak mam to robić. Myślicie że 20 min z każdej piersi będzie ok?
 
Fenika a nie poczujesz kiedy pierś oproznisz?
Uff no to widzę ze taka aktywność jednak u dzieci się zdarza dobrze bo trochę mnie to niepokoilo :)
 
Renia spoko myśle że jeśliby był zmęczony to by płakał.
Ja dziś byłam z maluchami na pobraniu krwi tzn z Igorem bo pediatra na moją prośbę zleciła morfologię i próby wątrobowe w związku z tą przedłużającą się żótłaczką, popołudniu będą wyniki a jutro umówiłam się na konsultacje. Znowu musiałam się z dwójką autem wybrać ale poszło już sprawniej niż ostatnio. I Laura nawet grzecznie siedziała w trakcie tego pobrania. Pogoda u nas marna, wieje okrutnie, trochę popaduje więc ze spaceru nici. Ale zrobiłam już obiad, pranie, prasowanie, ogarnęłam mieszkanie bo udało mi się dwójkę jednocześnie uśpić :) Cóż za spokój w domu :)

Klaudyna u nas się takie pojedyncze wypryski na buźce ale chyba już schodzą.

Fenika, chyba poczujesz jak pierś już będzie opróżniona i jak nie będzie chciało z niej lecieć za dużo; też małego odstawiałam na dobę od piersi i nie było źle, a bilirubina sporo spadła. Jakaś dziwna ta skala pomiaru bilirubiny którą podajesz więc ciężko mi to porównać z tym co u nas.
 
Ostatnia edycja:
Schauma u nas nie schodzą jest tyle co wczoraj cała buźka
Trzymam kciuki żeby wyniki były w porządku co do wyprawy z 2 to z każdym razem będzie lepiej. U mnie ciężko bo mnie czekają wyprawy ale komunikacja bo nie mam prawka nie zdałam :-( muszę wrócić i zdać w końcu
Fenika jak poczujesz że jest pusta to super ja np nie zawsze tak mam że jedna jest pełna więc też bym musiał na czas ściągać moja pije max 30 min ale czasami 10 lub 5 min tylko ciężko by mi było określić ile ściągać
Ja też już dom ogarnęłam obiad prawie zrobiony pranie też i nawet włosy pofarbowalam :-D jeszcze pazurki muszę pomalować jak malutka zaśnie i po południu zakupy i jak damy radę to będziemy oklejac szafki ;-)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Renia, Schauma ja bardzo rzadko mam uczucie pełnych piersi. W ogóle nie musze używać wkładek laktacyjnych ani nic. Po prostu przystawiac dziecko lub laktator i leci... Może mój ssak tyle je ze mi się nigdy nie zdążyły na serio wypełnić. ..


A ta skala nie wiem czemu taka. W szpitalu tez mi tak podawali i 264 to było 15 - tak mi położna powiedziała. A teraz nie wiem jak obecny wynik zamienić

Moje dziecko chyba za dużo je... ciągle głodne nawet na mm. Masakra nawet herbata się nie da oszukać
 
Fenika ale jak mała nie bedzie teraz pic to piersi na pewno sie napelnia. Ja ścigałam przy każdym karmieniu mm ok 10 minut z jednej piersi i wychodziło mi ok 80 ml ale czułam ze to nie było opróżnianie piersi do końca ale juz mi sie nie chciało bo słabo leciało ;)
A moze mała nie jest gloda tylko zmęczona albo boli ja brzuszek?
 
reklama
Kaja tez ma na buzi jakies krostki, ale na jednym policzku i na szyi. Obstawiam potowki.

Ja nie sprawdzalam ile mleka dciagne ale w przyszłym tyg mam w planie spróbować zeby mąż nakarmil.

U nas za to czasami problem z usypianiem w dzień. Odkladam ja spiaca do łóżeczka a ona potrafi sie po 15 minutach wybudzić i usypianie od nowa. Tez tak u Was? W nocy nie mamy tego problemu, spi twardo...
 
Do góry