reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Kasiaa to super, ze już po mału się przeprowadzacie:) będziesz bardziej spokojna że ze wszystkim zdążycie. Ja już zaczynam wariowac... Mojemu M. w ogóle się nie śpieszy.
Wczoraj go opierdzielilam, że zdążę 3 razy urodzić zanim on się za cokolwiek weźmie... A remont chcemy zrobić konkretniejszy więc już trzeba się za to wziąć:(

Ja zaraz lecę zająć się moim 2 letnim bratankiem:) heee znów ciotke wymeczy ;)
 
reklama
powiedzcie mi w czym pierzecie rzeczy do małych?
Ja mam cc , wiec chyba os. towarzyszącej przy porodzie nie mogę mieć... spytam dziś położnej
 
hej ;) Mi się coś podziało z forum na telefonie i od wczoraj nie może się połączyć z serwerem... Także nie mogłam was poczytać ani rano, ani przed snem dopiero teraz nadrabiam :)
rsz a jak wyniki ci wyszły ostatnio, może masz jakąś anemię? albo może takie po prostu uroki ja też mam ciśnienie niskie i dużo bym spała :D fajnie z tą uczelnią, pozałatwiasz sobie na spokojnie przed porodem. Ja z Damianem szkołę przerwałam (studium kosmetyczne) a po roku wróciłam skończyć. Wiem że można wszystko pogodzić i poradziłabym też sobie ale wtedy wolałam to odroczyć, on był taki cycuś mamusi przez rok go karmiłam i nawet nie mogłabym mieć przy karmieniu wielu zabiegów na pracowni robionych...
A co do łóżeczka będzie stało w sypialni :yes: Ja się nie spinam z jakąś nauką samodzielnego spania jak będzie chciał to będzie mógł nawet z nami w łóżku spać tak samo jak starszy spał, był lulany, tulony, usypiany i sama to bardzo lubiłam a do swojego pokoju poszedł dopiero jak miał 3lata :D Czas tak szybko leci i dzieci rosną że uważam że trzeba korzystać z tych chwil bo to szybko minie...
 
Rsz raczej nie.chyba ze masz porod prywatnie.ale w państwowym szpitalu nie ma takiej możliwości z tego co wiem :-)
Poruszylas temat ktory męczy mnie od paru tygodni tak jak dobór kosmetyków.ja do prania kupie chyba dzidziusia i plyn tez dzidziuś.chociaz moim zdaniem wystarczy wyprac w normalnym proszku a opłukać w plynie dla dzieci.
Na pewno nie kupuje kosmetyków oilatum bo nie zakładam z góry ze mloda będzie miala skórę alergiczna.
 
Prać będę w proszku dla dzieci, nie wiem jeszcze jakie tu w De są dostępne :D Ale mam zamiar kupić niedługo. W Pl jelp, lovela albo już później w dzidziusiu prałam- też był ok. Swoją pościel też będę prać w takim.
A towarzyszyć o ile tylko się uda będzie mi mąż... Teściowa już bilety na 16.03 bukuje a potem od kwietnia moja mama ma ją zmienić tak żeby ktoś był cały czas ze mną i został z Damianem to i mąż wtedy na spokojnie będzie mógł jechać ze mną czy z pracy dojechać jak zdąży, jak nie zdąży no to cóż będę sama....
 
Beata współczuje stresu. Musimy uważać bardzo…
Sweetka ja najpierw planowałam co-sleeper przy naszym łóżku na początek, ale ostatecznie zdecydowałam się na kołyskę. Postawimy ją przy naszym łóżku a w dzień będzie w salonie – jest na kółkach. Jak przestanie się mieścić to przeprowadzka do własnego pokoju :-) :)
U mnie dzień się zaczął słabo bo kompletnie popsuł mi się telefon :realmad:więc w panice szukałam i reanimowałam jakiś stary, który też ledwo zipie. Strasznie jestem zła i zaraz zabieram się za szukanie gwarancji bo nawet jeszcze roku go nie mam. Ale na pewno naprawa zajmie sporo czasu a ja się czuję niepewnie jak nawet nie mogę po męża zadzwonić gdybym się źle poczuła czy coś :sad:
Poza tym dziś WRESZCIE wizyta. Dopiero o 17 ale oczywiście już się stresuję. Dziś chyba więcej wizyt w planach prawda? Kitki? Ktoś jeszcze pisał?
 
Ja rodze z mezem. Ostatnio bardzo mi pomogl i nie wyobrazam sobie zeby go nie bylo:) Wiem, ze moge na niego liczyc na porodowce :)

Rsz ja piore w persil non bio. Wlasnie w sobote maz ma mi zniesc pudla z rzeczami dla malego i zaczne prac. Chce spakowac torbe do szpitala i bede spokojna :)
Kupilam juz podpachy poporodowe i majciochy,

W czym bedziecie rodzic sn ? Ja ostatnio w koszulce rozpinanej ale czytalam ze duzo dziewczyn chwali sobie staniki sportowe
 
Ja mam zamiar rodzic w towarzystwie mojego partnera ale nie wiem czy da rade ;-) na samo wspomnienie igły,krwi i innych zabiegów robi sie siny ;-) wiec na wszelki wypadek poprosilam moja kuzynke żeby ze mna była :-)
 
reklama
Jak z Damianem w szpitalu wylądowałam kiedy odeszły mi wody o 20 ale skurczy jeszcze nie było to mnie położyli na patologii a jemu kazali do domu wracać, skurcze od godz 2 ale na porodówkę dopiero mnie zabrali o 4 i wtedy pozwolili po męża zadzwonić a o 5 już Damian się urodził więc mąż to zdążył na samo odcięcie pępowiny a całą 2 fazę byłam tak naprawdę sama ale on oczywiście uważa że wielce był przy porodzie hehe może byłooby mi łatwiej z nim a może bardziej bym się nad sobą rozczulała? Nie wiem- było mi wtedy wszystko jedno :D
Karola u mnie w szpitalu coś dają do porodu, mam tylko swoje ubrania zabrać i małemu na wyjście.
 
Do góry