reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

Dziewczyny nie wiem co zrobić. Mam nadzieję, że nie złamę regulaminu jak wrzucę zdjęcie (nie byłam zapisana na testowanie tylko na ławkę)

Szykowałam się do stymulacji i chciałam wywołać okres Duphastonem jak zawsze, ta sama dawka 10 dni po 1 tabletce. Po dupku okres jak w zegarku a tym razem 4 dni od odstawienia i cisza. W tym cyklu stosowałam też metformine. Generalnie ostatni okres miałam w lutym, na przełomie marca/kwietnia monitoring i bez szans na owulację. I dziś robie test i wydaje mi się, że widzę coś bardzo jasnego. Ale... może mi się wydaje? Co Wy o tym zdjeciu myslicie?
 

Załączniki

  • 20240404_113211.jpg
    20240404_113211.jpg
    176,4 KB · Wyświetleń: 183
reklama
dziewczyny, czy wiecie jakie badanie najlepiej wykonać pod kątem niedoborów witamin z grupy B? Troszkę się zaplątałam 😅 homocysteine i wit b12 z krwi? Już szkoda mi kasy na badania na ślepo :)

@wero1234 coś widzę tez! 🤞
 
Dziewczyny nie wiem co zrobić. Mam nadzieję, że nie złamę regulaminu jak wrzucę zdjęcie (nie byłam zapisana na testowanie tylko na ławkę)

Szykowałam się do stymulacji i chciałam wywołać okres Duphastonem jak zawsze, ta sama dawka 10 dni po 1 tabletce. Po dupku okres jak w zegarku a tym razem 4 dni od odstawienia i cisza. W tym cyklu stosowałam też metformine. Generalnie ostatni okres miałam w lutym, na przełomie marca/kwietnia monitoring i bez szans na owulację. I dziś robie test i wydaje mi się, że widzę coś bardzo jasnego. Ale... może mi się wydaje? Co Wy o tym zdjeciu myslicie?
Niestety wygląda mi na fabryczną. Do powtórzenia, trzymam kciuki 🤞
 
Dziewczyny nie wiem co zrobić. Mam nadzieję, że nie złamę regulaminu jak wrzucę zdjęcie (nie byłam zapisana na testowanie tylko na ławkę)

Szykowałam się do stymulacji i chciałam wywołać okres Duphastonem jak zawsze, ta sama dawka 10 dni po 1 tabletce. Po dupku okres jak w zegarku a tym razem 4 dni od odstawienia i cisza. W tym cyklu stosowałam też metformine. Generalnie ostatni okres miałam w lutym, na przełomie marca/kwietnia monitoring i bez szans na owulację. I dziś robie test i wydaje mi się, że widzę coś bardzo jasnego. Ale... może mi się wydaje? Co Wy o tym zdjeciu myslicie?
Cos tam niby przebija ale moze byc testowa . Zrob bete dla pewności i będziesz wiedzieć
 
reklama
Do góry