reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

☀️🌷KWIETNIOWE KRESKI☀️🌷 Mrozy żegnamy, a za 9 miesięcy dzieciątka nasze powitamy 👶

Witam się 😁🤭
Mi pokazuje miesiączkę na 15.04, ale teraz owulacja była szybciej więc pewnie przyjdzie +/- 12.04 więc testować będę 10.04 🤭😁
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejo, ja mam nadzieję że kwiecień będzie u nas szczęśliwy.
6.04 - pierwsza rocznica ślubu
9.04 - moje urodziny
I tym samym mija nam rok starań. Szkoda tylko, że po 10 miesiącach się dowiedziałam, że mam cykle bezowulacyjne, pcos, niedoczynność tarczycy i generalnie średnie wyniki badań.
Przede mną drugi cykl z clostilbegyt i ovitrelle ale chyba w tym miesiącu nie będę testować od 9dpo bo to nie ma sensu. Zapiszcie mnie proszę na 24.04 :)
 
Też tak myślałam, aż poszłam dziś na USG i okazało się, że jestem już po owulacji 😂 transfer mam 2.04.
Ale wieści ! To nie będzie terminu na święta 😅 🍀

Hejo, ja mam nadzieję że kwiecień będzie u nas szczęśliwy.
6.04 - pierwsza rocznica ślubu
9.04 - moje urodziny
I tym samym mija nam rok starań. Szkoda tylko, że po 10 miesiącach się dowiedziałam, że mam cykle bezowulacyjne, pcos, niedoczynność tarczycy i generalnie średnie wyniki badań.
Przede mną drugi cykl z clostilbegyt i ovitrelle ale chyba w tym miesiącu nie będę testować od 9dpo bo to nie ma sensu. Zapiszcie mnie proszę na 24.04 :)
Kwiecień będzie Wasz! Ważne, że została ustalona przyczyna niepowodzeń i jesteś pod kontrolą. Po zastrzyku najlepiej testować nie wcześniej niż 12 dni po ,bo jednak szkoda sobie nerwów psuć 🍀

U mnie na testach owu biało więc nie mam co liczyć na szybszą owulację 🫣 Za to mam dziś dzień sprzątania , coś czuję że w te święta będę mieć najczystszy dom w Polsce 🤣 Testuje w święta, a żeby nie oszaleć to zawsze sprzątam z nerwów 😆
 
reklama
Mam prośbę jakbyście zobaczyły błąd na pierwszej stronie dajcie mi znać bo jak wpisuje tam rzeczy to mi nie podpowiada słownik i mogę którejś zrobić literówkę za co od razu przepraszam 😅
 
Do góry