reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

u mnie:
15 tydzień 2 dzień ciąży,waga wyjściowa 58, obecna 60 czyli 2 kg na plus, obwód brzucha "na oponce" 92 cm.
17 tydzień 2 dzień ciąży, obecna waga jak w 15 tyg - nadal 60, obwód brzucha "na oponce" 94 cm,
19 tydzień 3 dzień ciąży, waga nadal 60 kg, obwód brzucha w najszerszym miejscu pod pępkiem 96 cm

22 tydzień 3 dzień ciąży, waga 63 kg :D:D ,a obwód brzucha 98 cm :D

rosnę ojjj rosnę hehe
 
reklama
u mnie 24tyg 1 dzień +2kg od najniższej ciążowej, do startowej pozostało jeszcze tylko 6kg a brzuszek chyba wieczorkiem zmierzę :)
 
Czytam sobie Wasze "wyniki" wagowe i podziwiam :) Ja nie schudłam w ogóle na początku ciąży, może dlatego, że nie miałam żadnych problemów pokarmowych. Ale wolę to niż wymiotowanie ;)

Póki co zaczął się tydzień 23, a waga od pierwszej mierzonej u lekarza wzrosła o 6 kg. W pierwszym trymestrze o 0,8 kg, potem "regularnie" ok. 2 kg na miesiąc... Ale że tuż przed ciążą chorowałam przez 2 miesiące na niewykryte przez lekarza zapalenie płuc i ze zmęczenia głównie leżałam, to po porodzie będę mieć do zrzucenia jeszcze trochę nabytych wtedy kilogramów - ze 3 minimum...
Moja Mama z pierwszym dzieckiem przytyła 20 kg, ale mam nadzieję, że jej nie dogonię... Wystarczy, że dochodzę już wagowo Męża - a to jest niebezpieczne ;)

Aha - brzuch: 96 cm :) A przed ciążą było 60... Ech...
 
Gosia to ty musisz miec chudziutkiego tego meża;)
mój waży 86 kg, mam nadzieję że go nie dogonię,...choć nie wiadomo....
u mnie końcówka 20 tyg i też 5 na +
nic na początku nie schudłam a buuu
 
Przeżyłam szok u lekarza jak mnie ważono. :szok::eek: Od początku ciąży to moje pierwsze 2 kilogramy , które nabrałam dopiero od 21 lipca.W trzy tygodnie tyle.
 
reklama
Heheh, niestety.;-) Czułam ,ze "ta" spódnica dzinsowa, w której robię zdjęcia zrobiła sie prawie tak na mnie. Ale 2 kilo ???:eek: To pewnie od jabłek , bo kiedyś też od nich przytyłam. :angry:
 
Do góry